Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vasaras koncerti sanatorijā Jantarnij bereg

2010-07-09

Sanatorija Jantarnij bereg aicina uz vasaras koncertiem, kas notiks jūlijā un augustā sanatorijas koncertzālē. Koncertu sēriju atklās pazīstamais krievu aktieris Emanuils Vitorgans, uz skatuves kāps arī populārā Latvijas grupa Eolika, Krievijas kolektīvs Gorenka, igauņu Trio Romance, čigānu dziesmu ansamblis Ame Roma, notiks Olgas Pīrāgs solokoncerts un neapolitāņu dziesmu vakars ar Žorža Siksnas un Oļega Orlova piedalīšanos.

Sestdien, 10.jūlijā, sanatorijas Jantarnij bereg koncertzālē notiks Krievijas Tautas mākslinieka Emanuila Vitorgana radošā darba vakars. Mākslinieks atklās savas profesijas noslēpumus, pastāstīs par savu radošo ceļu, par režisoriem un aktieriem, ar kuriem kopā viņiem iznācis strādāt gan teātrī, gan uzņemšanas laukumā. Uzdodot jautājumus, skatītāji varēs risināt interesantu dialogu ar iemīļoto aktieri.

Svētdien, 18.jūlijā, turpinot savu koncertturneju pa Latviju, sanatorijā uzstāsies grupa Eolika – „Latvijas ABBA”, kas šogad svin savu 30 gadu jubileju. Programmā – Raimonda Paula dziesmas un ansambļa labākie hiti.

Sestdien, 24.jūlijā, sanatorijā viesosies Krievijas kolektīvs Gorenka – vairākkārtējs Permas, Novosibirskas, Maskavas folkloras festivālu laureāts, Kirova apgabala Kultūras dienu Latvijā dalībnieks. Kolektīva uzstāšanās iepriecinās tos, kam tuvas krievu tautas dziesmas.

Piektdien, 30.jūlijā, sanatorija Jantarnij bereg aicina uz Neapolitāņu dziesmu vakaru. Uz skatuves kāps populārais Latvijas dziedātājs Žoržs Siksna, kurš pērn laida klajā labāko neapolitāņu dziesmu izlasi, Latvijas Nacionālās operas solists Oļegs Orlovs, kā arī tenors Jurijs Aladins.

Sestdien, 7.augustā, sanatorijas koncertzāles skatuve būs nodota igauņu Trio Romance pārziņā. Viņu repertuārā – senas un mūsdienu krievu romances, kā arī retro lirika un krievu džezs. Kolektīvs bieži dodas viesturnejās (Somija, Zviedrija, Norvēģija, Krievija), piedalās dažādos konkursos, bet 2005.gadā starptautiskajā vokālo ansambļu konkursā Tamperē (Somija) saņēma specbalvu par unikālu projektu Krievu salonmūzikas atdzimšana.

Svētdien, 15.augustā, sanatorijā Jantarnij bereg notiks leģendārās Latvijas džeza dziedātājas Olgas Pīrāgs solokoncerts. Programmā – džeza un estrādes mūzikas pērles, tostarp Raimonda Paula dziesmas.

Sestdien, 21.augustā, vasaras koncertu sēriju noslēgs kolektīva Ame Roma uzstāšanās. Viņu programmā – čigānu mūzika un dejas.

Biļešu cena: 3-7 lati. Tās iespējams iegādāties Biļešu servisa tīklā, DUS Statoil, Latvijas pastā, kā arī sanatorijā Jantarnij bereg.

Tālruņi uzziņām un pieteikumiem - 67735850, 28615599.

Sīkāka informācija par vasaras koncertu sēriju – sanatorijas Jantarnij bereg mājaslapā www.sanatorij.lv
Sanatorijas Jantarnij bereg adrese: Jūrmala, Zvīņu iela 2.

Oļegs Baranskis,
projekta koordinators
 

Pēdējās ziņas

2010-07-09 Ziedu mēnesis Rīgas Jūgendstila muzejā
2010-07-09 9. jūlijā Park Hotel Latgolā notiks Latgola Jazz Friday vakars
2010-07-09 Mākslas festivāls „Cēsis 2010” šogad notiks no 23. jūlija līdz 15. augustam
2010-07-09 16. jūlijā kartinga sacensības „Kandavas dāmu kauss”
2010-07-09 Izveidots Rīgas gidu reģistrs
2010-07-09 Starptautiskais folkloras festivāls „Baltica 2010”
2010-07-09 Rīgas svētku laikā augustā divas dienas sabiedriskais transports būs bez maksas
2010-07-09 Jūras svētki. Kolkas ragam 970
2010-07-09 Alūksnes pilsētas svētkos sacentīsies netradicionālie braucamrīki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski