Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic ziemas sezonā – jauni galamērķi un labāki lidojumu savienojumi

2010-06-29

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ziemas sezonā plāno piedāvāt jaunus galamērķus un papildu reisus, lai uzlabotu lidojumu savienojumus ceļotājiem, kas lido caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā no /uz vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Tero Taskila, airBaltic komercdirektors: „2009. gadā airBaltic sasniedza rekordlielu peļņu, jo galveno uzmanību pievērsa pievilcīgām cenām un labiem lidojumu savienojumiem caur Rīgu. Ziemas sezonā mēs turpināsim pērn veiksmīgi iesākto, turklāt darīsim to labāk. Salīdzinot ar pērno ziemas sezonu, airBaltic piedāvās 14 jaunus galamērķus. Vairāk nekā 20 maršrutos tiks palielināts lidojumu skaits, tādējādi ievērojami uzlabojot lidojumu savienojumus caur Rīgu no /uz Eiropas, NVS un Tuvajiem Austrumiem”.

Salīdzinot ar pērno ziemas sezonas sarakstu, airBaltic šogad plāno piedāvāt jaunus lidojumus no Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz Kitilu, Vāsu, Rovaniemi, Kūsamo (Somija), Amānu (Jordānija), Beirūtu (Libāna), Arhangeļsku (Krievija), Atēnām (Grieķija), Belgradu (Serbija), Lulea un Ūmeo (Zviedrija), Madridi (Spānija). Aviosabiedrība nodrošinās arī tiešos lidojumus no Igaunijas galvaspilsētas Tallinas uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu un no Somijas pilsētas Oulu uz Stokholmu.

Vairākos maršrutos airBaltic plāno palielināt lidojumu skaitu salīdzinājumā ar pērno ziemas sezonu. Reisu skaits tiks palielināts uz Bergenu (katru dienu), Stavangeru (katru dienu), Billundu (4 reizes nedēļā), Olesunnu (3 reizes nedēļā), Briseli (18 reizes nedēļā), Dublinu (4 reizes nedēļā), Dušanbi (3 reizes nedēļā), Gēteborgu (5 reizes nedēļā), Ženēvu (katru dienu), Hamburgu (katru dienu), Kaļiņingradu (13 reizes nedēļā), Kišiņevu (5 reizes nedēļā), Londonu (9 reizes nedēļā), Taškentu (3 reizes nedēļā), Tbilisi (5 reizes nedēļā), Oulu (katru dienu), Telavivu (5 reizes nedēļā), Trumsi (3 reizes nedēļā), Vāsu (katru dienu), Ūmeo (katru dienu), Venēciju (5 reizes nedēļā), Vīni (6 reizes nedēļā), Cīrihi (6 reizes nedēļā).

Atverot 27 jaunus maršrutus, airBaltic šovasar kļuvusi par lielāko valsts aviokompānija Eiropā pēc jaunatvērto reisu skaita un saņēmusi anna.aero ANNIES balvu. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

 

Pēdējās ziņas

2010-06-29 Stings izdos jaunu albumu
2010-06-29 Brūss Springstīns izdod jaunu DVD
2010-06-29 Meisija Greja ar modelēm spēlē futbolu
2010-06-29 Rīgu prezentē Hanzas dienās Pērnavā
2010-06-29 „Liepājas vasara” gan mūzikas mīļiem, gan gardēžiem
2010-06-28 Notiks atkārtots Ginesa rekorda ģenerālmēģinājums
2010-06-18 Jauns produkts tūrisma tirgū
2010-06-18 Par Talsu tautas nama direktori apstiprināta Ieva Krūmiņa
2010-06-18 Mežaparkā notiks siera svētki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski