Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Iepazīsti Ķekavas novadu

2010-06-18

Garākā cepeškrāsns Baltijas valstīs. Viena no trīs unikālajām kupolveidīgām baznīcām Eiropā. Vissenākā Baltu apmetne un tirdzniecības vieta. Napoleona lode ... Tas viss atrodas netālu no Rīgas - Ķekavas novadā, kur sākoties vasarai, sarosās arī tūristi.

Tiem, kuri vēlas iepazīt Ķekavas novadu, palīdzīgu roku sniegs Tūrisma informācijas centrs. Tajā ikvienam ir iespēja saņemt aktuālo informāciju par vietējiem tūrisma un kultūrvēsturiskajiem objektiem, kā arī centra darbinieki, izstrādājot individuālus maršrutus, palīdzēs izvēlēties katram piemērotāko un interesantāko izklaidi gan ģimenes un draugu lokā, gan ekskursantu un skolēnu grupām.

Tūrisma informācijas centrs strādā pie daudzām jaunām idejām un projektiem, kas mudinātu cilvēkus atpūsties un iepazīt Ķekavas novada daudzveidību, kā arī pievērsties aktīvam, izzinošam un izglītojošam dzīvesveidam.

Ķekavas novads ir bagāts ar interesantiem un atjautīgiem iedzīvotājiem, kuri nodarbojas ar aizraujošām lietām, piemēram - Daugmalē Latvijā pazīstamais dravnieks, pie kura var apskatīt, kā top vaska sveces, un iejusties dravnieka lomā, ekobūrīšu meistars, kurš pats izgudro un patentē savus darbus, Francijā godalgotais dāliju selekcionārs no Latvijas.

Ķekavā ir aizraujošas vietas, piemēram, Nāvessala, salu komplekss Bebru nami, kur paveras skaists skats uz Ikšķiles baznīcu Daugavas vidū, Mini Zoo, skvoša dārzs Zanzibāra. Bet, ja ir vēlme redzēt Ķekavu no Daugavas puses, grupai iespējams izbraukt ar kuģīti pa Daugavu piestātne atrodas pie Daugavas muzeja. Tāpat ikviens Baložos var nobaudīt konditorejas fabrikas Mario svaigi cepto maizi un dažādus saldumus.

Ķekavas novadu var iepazīt arī aktīvi, izmantojot riteni, tādam nolūkam Ķekavā pie Tūrisma informācijas centra darbojas velosipēdu nomas punkts.

Tāpat Tūrisma informācijas centrs un Kultūras aģentūra sadarbībā ar uzņēmējiem atjauno informatīvos stendus, kur ikvienam būs iespēja apskatīt jauno novada karti ar atzīmētām lokālām, vēsturiskām un izklaides vietām. Šādi informatīvie stendi būs desmit vietās.

Tūrisma informācijas centrs ne tikai piedāvā iepazīt novadu, bet sadarbībā ar tūrisma aģentūrām aicina doties aizraujošos braucienos pa Latviju, Lietuvu un Igauniju. Tāpat centrā iespējams iegādāties kartes un Ķekavas novada suvenīrus.

Par aktīvās atpūtas un izklaides iespējām Ķekavas novadā, plašāk lasiet Ķekavas Tūrisma centra mājas lapā: turisms.kekavasnovads.lv.


 


Katlakalna evaņģēliski-luteriskā baznīca un baznīcas pērminderis Igors Martinelli


Katlakalna evaņģēliski-luteriskā baznīca - skats no iekšpuses


Doles-Ķekavas evanģēliski-luteriskā baznīca


Doles-Ķekavas evaņģēliski-luteriskās baznīcas zvans


Stāsta konditorejas fabrikas "Mario" mārketinga vadītājs Alekss Dobrovoļskis


Konditorejas fabrikas "Mario" produkcija

Vineta Bērziņa,
Izdevuma „Ķekavas Novads” redaktore

 

 

Pēdējās ziņas

2010-06-18 Mediji apceļo Ķekavas novadu
2010-06-18 Redzēt ar Daugavas acīm
2010-06-18 Mežaparkā notiks siera svētki
2010-06-18 Par Talsu tautas nama direktori apstiprināta Ieva Krūmiņa
2010-06-18 Jauns produkts tūrisma tirgū
2010-06-17 Rudenī, Arēnā Rīga „Hard Knocks” pasaules tūres ietvaros, uzstāsies Džo Kokers.
2010-06-17 Sanākat(i), Jāņa bērni, šogad Jāņos Ventspilī!
2010-06-17 Igaunijas žurnālisti viesojas Kuldīgā
2010-06-17 No 2. līdz 4. jūlijam Saulkrasti aicina visus būt kopā novada svētkos „Mūsu upes tiekas jūrā”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski