Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

No 2. līdz 4. jūlijam Saulkrasti aicina visus būt kopā novada svētkos „Mūsu upes tiekas jūrā”

2010-06-17

Pilsēta, kurā saule tik dāsna, kurā jūra sniedz veldzi un prieku, aicina visus pabūt Saulkrastos un svinēt kopā! Svinības iecerētas kā iespēja ikvienam viesim iepazīt mūsu novadu un pilsētu tās daudzveidībā, jo šoreiz par caurviju motīvu esam izvēlējušies četras upes, kas plūst Saulkrastos.

Svētku moto : „Upes plūst un satiekas jūrā, ļaudis satiekas Saulkrastos!”

2.jūlija vakarā viesus uzņems Inčupe – mākslinieku un talantu upe, kur Baltās kāpas rajonā, pie ietekas Inčupē, visi varēs piedalīties gleznotāju vakara plenērā un ,saulei rietot, baudīt īpašu mūziku kopā ar Jolantu Gulbi un Mirage Octet.

3. jūlija rīts ir Aģes – zvejnieku un sportistu upes – rīts. Pie k/n „Zvejniekciems” gan zvejnieku rīta rosmes vingrojumi, gan futbols, gan novada Skolu jaunatnes X dziesmu un deju svētku dalībnieku koncerts „Iegriez vilciņu!”; savukārt aktīvās atpūtas centrs „Koklītes” visus gaida, lai pašā rīta agrumā spēkotos makšķerēšanas sacensībās, pēc tam arī volejbolā un basketbolā.

Pusdienlaikā visus gaida Pēterupe – te, pilsētas pašā centrā, gan tirgus, gan Domes dārzā visu priekam – māksliniecisko kolektīvu priekšnesumi, gan atrakcijas bērniem, gan Pētera vārda nesēju sumināšana, gan sienas gleznojuma „Reinis ganos” atklāšana pie Reiņa Kaudzītes vasaras namiņa, gan svētku gājiens, kura devīze šoreiz ir „Visas upes klusi tek, bet mūsējas..?”

3. jūlija vakars paies pie Ķīšupes – atpūtas un kūrortu upes, jo Saulkrastu brīvdabas estrādē visis kopā būsim vakara svētku koncertā, bet pēc tam – kopā ar Lauri Reiniku, Aishu, Gintu Ēķi un Kristapu Krievkalnu dejosim, dziedāsim, līdz pienāks rīts.

4. jūlijs – svētku svētdienas rīts aicina uz Zvejniekciema stadionu, kur gadskārtējā suņu izstāde un pēcpusdienā - uz koklētāju ansambļu lielkoncertu „Kokle – zināmā un nezināmā”, kurā vienlaikus skanēs vairāk kā 30 koklētāju no visas Latvijas.


Pilsētas svētku programma
 

Saulkrasti jūs gaida!
Vija Skudra
PA „Saulkrastu kultūras un sporta centrs” direktora vietniece
 

Pēdējās ziņas

2010-06-17 Kā ielīgosim Jāņus novadā
2010-06-17 Tautasdziesmu akcija „Meklēsim īsto dziesmu!”
2010-06-17 Igaunijas žurnālisti viesojas Kuldīgā
2010-06-17 Sanākat(i), Jāņa bērni, šogad Jāņos Ventspilī!
2010-06-17 Rudenī, Arēnā Rīga „Hard Knocks” pasaules tūres ietvaros, uzstāsies Džo Kokers.
2010-06-11 BT 1 starptautisku tūrisma izstādi rīkos Ķīpsalā
2010-06-11 Aicina pieteikt projektus un idejas 2014. gada kultūras galvaspilsētas programmai
2010-06-11 “Melo-M” koncertēs Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskajā filharmonijā
2010-06-11 Jūrmalas kūrortpilsēta atklāj fotoizstādi Šauļos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski