Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Igaunijas žurnālisti viesojas Kuldīgā

2010-06-17

Trešdien, 16.jūnijā, Kuldīgā viesojās vairāku Igaunijas plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri iepazinās ar pilsētas piedāvājumu tūristiem.

Žurnālisti apmeklēja platāko ūdenskritumu Eiropā „Ventas rumba”, seno ķieģeļu tiltu pār Ventu, kā arī Kuldīgas vecpilsētu. Pusdienas žurnālisti baudīja restorānā „Metropole”.

Uz vizīti pieteikušies tādi vadošie Igaunijas laikraksti kā "Komsomolskaja Pravda in Western Europe ", ceļojumu žurnāls „Reisimaailm“, kā arī interneta portāli www.le.ee u.c..

Žurnālistu tūri pa Zemgali un Kurzemi organizē Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar Kurzemes tūrisma asociāciju (KTA) un Zemgales tūrisma asociāciju (ZTA). Tūres mērķis ir aktivizēt tūristu plūsmu no kaimiņvalstīm vēl šajā sezonā. Tā norit no 15.-17. jūnijam. Žurnālistu uzturēšanos Ventspilī organizēja Ventspils Tūrisma informācijas centrs.

Vizītes veidotas tā, lai ko jaunu uzzinātu, izbaudītu, ieraudzītu pat tie kaimiņvalstu tūristi, kas Latvijā bijuši jau ne reizi vien. Turklāt Igaunija ir prioritārs tūrisma tirgus. „Tieši Igaunijas tūristi Latvijā viesojušies ne reizi vien, un esam pārliecināti, ka interesi radītu arī citas, mazāk zināmas vietas Latvijā, par kurām jāinformē, lai kaimiņvalstu ceļotāji nezaudē par mums interesi,” īpašo pievēršanos Baltijas valstu žurnālistiem pamato TAVA Tūrisma mārketinga speciāliste Ramona Kačanova.

Atlasot žurnālistiem rādāmos objektus, TAVA un reģionālās asociācijas īpašu akcentu likušas uz aktīvā un ģimenes tūrisma piedāvājumu.

Bez tradicionāli populārajām tūrisma vietām Tērvetē, Ventspilī, Kuldīgā, Ventspilī, žurnālisti apmeklēt varēs virkni nelielu, bet atraktīvu un unikālu objektu, kas lielākoties būtu interesanti visai ģimenei, piemēram, Mini zoo ”Dobuļi” ar dažādu mini dzīvnieku kolekciju, vienīgo plašo kino dekorāciju vietu brīvā dabā ”Cinevilla”, dažādus aktīvās atpūtas, atrakciju un izzinošos parkus, izbaudīt gan izbraucienu ar Vikingu laivu pa Daugavu, gan Ventspils Piedzīvojuma parka sagatavoto aktīvās atpūtas piedāvājumu.

No 1.-3. jūnijam Kurzemi un Zemgali apmeklēja Lietuvas vadošo mediju pārstāvji. Kurzemes tūrisma asociācija saņēmusi no Lietuvas mediju pārstāvjiem pirmās publikācijas par vizīti Kurzemē un Zemgalē.


Artis Gustovskis
Kuldīgas tūrisma attīstības centrs
Vadītājs
 

Pēdējās ziņas

2010-06-17 Kā ielīgosim Jāņus novadā
2010-06-17 Tautasdziesmu akcija „Meklēsim īsto dziesmu!”
2010-06-17 No 2. līdz 4. jūlijam Saulkrasti aicina visus būt kopā novada svētkos „Mūsu upes tiekas jūrā”
2010-06-17 Sanākat(i), Jāņa bērni, šogad Jāņos Ventspilī!
2010-06-17 Rudenī, Arēnā Rīga „Hard Knocks” pasaules tūres ietvaros, uzstāsies Džo Kokers.
2010-06-11 BT 1 starptautisku tūrisma izstādi rīkos Ķīpsalā
2010-06-11 Aicina pieteikt projektus un idejas 2014. gada kultūras galvaspilsētas programmai
2010-06-11 “Melo-M” koncertēs Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskajā filharmonijā
2010-06-11 Jūrmalas kūrortpilsēta atklāj fotoizstādi Šauļos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski