Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BT 1 starptautisku tūrisma izstādi rīkos Ķīpsalā

2010-06-11

Nākošā gada Starptautiskā tūrisma izstāde notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 11. līdz 13. februārim. Izstādi rīkos Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar nozares partneriem, kas ir patiesi ieinteresēti pacelt reģiona vadošo tūrisma izstādi atbilstošā kvalitātē un sasniegt ne tikai viena segmenta, bet visas tūrisma nozares un Latvijas tautsaimniecības attīstību.

Ar līdzšinējo izstādes rīkošanas ekskluzīvo partneri – Latvijas Tūrisma aģentu asociāciju (ALTA) – līdz šim nav izdevies vienoties par sadarbību, jo izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 bija spiesta noraidīt ALTAs amatpersonu pieprasīto ievērojamo finanšu atskaitījumu par līdzdalību projektā kā neadekvātu un tādēļ neizpildāmu.

“2011. gada izstāde Ķīpsalā būs pamanāmi īpaša. Esam izstrādājuši jaunu izstādes uzbūves un notikumu konceptu, kas jau šobrīd tiek prezentēts izstādes partneriem un notiek aktīvs darbs ar izstādes dalībniekiem. Mēs veidojam ne tikai labāku izstādi, bet arī piedāvājam būtiski zemākas cenas nekā iepriekš gan dalībfirmām par laukumu īri, gan apmeklētājiem par biļetēm,” norāda Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle.

 

Par BT 1
Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir pilna servisa izstāžu sabiedrība, kas jau piecpadsmito gadu rīko augsta līmeņa starptautiskas un nacionālas izstādes, forumus un gadatirgus, kā arī ir līdzorganizators partneru rīkotajiem pasākumiem.

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ik gadu notiek vairāk nekā 30 izstādes, un tajās tiek pārstāvētas visas reģionam aktuālās tautsaimniecības nozares. Gada laikā BT 1 rīkotās izstādes apmeklē aptuveni 500 000 apmeklētāju, tajās piedalās vidēji 4000 uzņēmumu no visas pasaules. BT 1 ir apliecinājis sevi arī apjomīgu un kvalitatīvu muzikālo projektu realizācijā, organizējot gan klasiskās un populārās mūzikas koncertus, gan mūziklus.

BT 1 partneri ir vairāk nekā 70 profesionālās nozaru asociācijas Latvijā un citās valstīs, valsts un pašvaldību struktūras, vairāk nekā 25 valstu diplomātiskās un reģionā nozīmīgas finanšu struktūras, publiskie un profesionālie mediji. Izstāžu projektiem ir pārstāvniecības vairāk nekā 35 valstīs. BT 1 ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, kā arī Latvijas Pasākumu centru asociācijas biedrs.


Ilze Stebera,
BT 1 sabiedrisko attiecību vadītāja
 

Pēdējās ziņas

2010-06-11 Aicina pieteikt projektus un idejas 2014. gada kultūras galvaspilsētas programmai
2010-06-11 “Melo-M” koncertēs Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskajā filharmonijā
2010-06-11 Jūrmalas kūrortpilsēta atklāj fotoizstādi Šauļos
2010-06-11 Iespēja pieteikties 26. Pasaules kongresam dejas izglītībā
2010-06-11 Rucavas cimdu adīšanas seminārs
2010-06-11 Ekonomikas ministrs apmeklē aviosabiedrību airBaltic un iejūtas lidmašīnas pilota lomā
2010-06-11 Līgo pasākumi Saulkrastu novadā
2010-06-08 Nedēļas nogalē Jūrmalu savā varā pārņems motocikli
2010-06-08 airBaltic piedāvās rozes 11 km augstumā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski