Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nedēļas nogalē Jūrmalu savā varā pārņems motocikli

2010-06-08

No 11. līdz 12.jūnijam Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē un tās apkārtnē, notiks „1st Baltic Bike Days”, kas pulcēs vairākus tūkstošus motobraucējus no Baltijas un arī Eiropas valstīm. Plašāku publiku varētu ieinteresēt gan motociklistu parādes brauciens, gan ievērojamu latviešu mūziķu koncerti.

Organizatori paredz aizraujošu laika pavadīšanu pacilātā gaisotnē - motošovus, dažādas atrakcijas un spēles visas dienas garumā - ne tikai motobraucējiem, bet arī jebkuram apmeklētājam. Būs Amerikas auto izstāde, interesentu vizināšana un fotografēšana ar Harley-Davidson motocikliem, dažādi motociklistu konkursi un karaoke, kā arī bērnu atrakciju laukumi.

Abu pasākuma dienu noslēgumā plānoti slavenu Latvijas mūziķu koncerti - uzstāsies „Opus Pro", „Dzelzs Vilks", Igo „Leģions", „Laime Pilnīga" un Pits Andersons; apmeklētājus priecēs arī mūziķu grupa no Krievijas „Million of Years”. Pasākumu vadīs Pauls Timrots un Agnese Zeltiņa, bet tā izskaņā iecerēts svētku salūts.

Pateicoties pagājušajā gadā veiksmīgi notikušajam 18.gadskārtējam starptautiskajam Eiropas „Harley-Davidson” motociklu īpašnieku rallijam (18th Annual European HOG Rally), Latvijas „Harley-Davidson” motociklu īpašnieku (HOG Riga Chapter Latvia) aktīvistu grupa nodibinājusi biedrību „Baltic Bike Days”. Turpmākajos gados tā organizēs vērienīgu motobraucēju saietu Baltijas un tuvējām Eiropas valstīm ar nemainīgu norises vietu – Jūrmalu.

Vairāk informācijas par pasākumu pieejams Jūrmalas pilsētas mājaslapā www.jurmala.lv, „Baltic Bike Days” mājaslapā: www.bbdays.lv un „HOG Riga Chapter Latvia” mājaslapā: www.hog.lv.

Cienījamie jūrmalnieki un Jūrmalas viesi!

„1st Baltic Bike Days” pasākuma laikā būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. No 11. līdz 12.jūnijam būs ierobežota satiksme un auto stāvēšana pilsētas centrālajā daļā Jomas un Jūras ielā no Turaidas ielas līdz Ērgļu ielai, kā arī visās šā rajona šķērsielās: Dzintaru prospektā no Madonas ielas līdz Turaidas ielai, Jūras ielā no Turaidas ielas līdz Tirgoņu ielai, Turaidas ielā no Lienes ielas līdz Jūras ielai, Konkordijas ielā no Lienes ielas līdz Jūras ielai, J.Pliekšāna ielā no Jūras ielas līdz Lienes ielai un visās šķērsielās, kas ietvertas shēmā apzīmētajā zonā. Iebraukšana un izbraukšana šajā zonā atļauta iedzīvotājiem, preču piegādātājiem, pakalpojumu sniedzējiem, pasākuma dalībniekiem un operatīvajam transportam.

Lai nodrošinātu gājēju netraucētu pārvietošanos, Jomas ielā visā tās garumā būs norobežota satiksmes josla, pa kuru pārvietosies motocikli.

Būs izveidotas speciālas motociklu stāvvietas: Dzintaru prospektā no Madonas ielas līdz Turaidas ielai, Jūras ielā no Turaidas ielas līdz Tirgoņu ielai, Turaidas ielā no Lienes ielas līdz Jūras ielai, Konkordijas ielā no Lienes ielas līdz Jūras ielai, J.Pliekšāna ielā no Jūras ielas līdz Lienes ielai un visās šķērsielās, kas ietvertas shēmā apzīmētajā zonā.

Motociklu braucieni paredzēti arī pa pludmali no Turaidas ielas līdz Pilsoņu ielai, tāpēc atpūtniekus aicina būt uzmanīgiem, bet mierīgas sauļošanās cienītājus - labāk izvēlēties citu pludmales posmu.


Salidojuma parādes brauciena laikā 12.jūnijā uz nepilnu stundu tiks slēgta satiksme pilsētas maģistrālajā ielā virzienā no Rīgas; otra satiksmes josla virzienā uz Rīgu darbosies nepārtraukti.

Parāde, kurā piedalīsies tikai reģistrēti pasākuma dalībnieki, sāksies plkst.12.00 pie Dzintaru koncertzāles, kur motociklistu kolonnas ieradīsies pa Jūras ielu no Tirgoņu ielas līdz Turaidas ielai un Dzintaru prospektu un virzīsies pa Turaidas ielu uz Jomas ielu un tālāk cauri visai pilsētai līdz pat Kauguriem. Parādes brauciena ilgums - no plkst.12.00 līdz plkst.13.30.

Lūgums autobraucējiem un gājējiem ievērot ceļu satiksmes zīmes, kas šajās dienās būs izvietotas vietās, kur notiks ar pasākumu saistītās aktivitātes.

 BBD slēgtie maršruti

Inese Auniņa
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.
 

Pēdējās ziņas

2010-06-08 airBaltic piedāvās rozes 11 km augstumā
2010-06-08 Brazīlijas nakts kaislības, eksotiskas dejas, un galvu reibinošas izklaides Spicē
2010-06-08 Rīgas Baha koris kopā ar Zviedrijas - Latvijas apvienoto Baroka orķestri Rundāles pilī izpildīs Prūsijas karaļa Frīdriha II mīļākos skaņdarbus
2010-06-08 LASCO Investment „Rīgas līča” teritoriju iznomā Nemo kempingam
2010-06-08 Raimonds Vējonis atklās lielāko īrisu izstādi Latvijā Spice Home
2010-06-08 airBaltic sāk piedāvāt aviobiļetes iegādei Somijas kioskos
2010-06-08 TRANSBIOTICS. Pārejošās stabilitātes punkti
2010-06-08 Klajā nāk U2 turnejas “U2360°” koncertieraksts
2010-06-08 Kurzemes un Latgales Dziesmu svētki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski