Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ieskandinās Dziesmu svētkus Ķekavas novadā

2010-06-03

4. jūnijā Ķekavā pulcēsies gandrīz septiņsimt bērnu no visa Ķekavas novada, lai piedalītos X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ieskaņas koncertā Skandinām, dimdinām pāri visam novadam!

Koncertu rīko Ķekavas novada pašvaldība, un tajā varēs vērot 32 bērnu un jauniešu interešu izglītības pulciņu daudzveidīgo priekšnesumus gan no Dziesmu un deju svētku repertuāra, gan no pašu pūra lādes.

„Šis būs vērienīgākais koncerts kopš novada izveidošanas, tajā dzirdēsim visu novada bērnu un jauniešu koru dziedājumu, tostarp, arī Baložu vidusskolas zēnu kori, kas aizvada savu pirmo darbības gadu. Tāpat būs tautas deju kolektīvi, kultūras namu bērnu un jauniešu kolektīvi, Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi, mākslas konkursa Tērpies zaļāk! dalībnieki, kuri demonstrēs tērpu kolekcijas no videi draudzīgiem materiāliem, Ķekavas Mūzikas skolas orķestris un daudzi citi interešu izglītības pulciņu bērni,” stāsta pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītājas vietniece Linda Zaķe.

Koncertā piedalīsies arī bērnu un jauniešu kori no Salaspils novada, ar kuru Ķekavas novadam noslēgta vienošanās protokols par sadarbību izglītībā, kultūrā un sportā.

Ieskaņas koncerts sāksies pulksten 18.00 Ķekavas sākumskolas sporta laukumā – Skolas ielā 2, Ķekavā.

Savukārt pēc Dziesmusvētku ieskaņas koncerta no pulksten 21.00 līdz 23.00 notiks rokfestivāls Bliez no bedres `10, kurā piedalīsies astoņas labākās jaunās dažādus rock mūzikas paveidus spēlējošas grupas no visas Latvijas - Between the Lines, Can_Zone, Klusā Stunda, Man-hu, Mismach, Sacramental, Seat Free un The Highway. Katra izpildīs vienu obligāto dziesmu savā kaverversijā un divas orģināldziesmas. Bet rokfestivāla viesmākslinieku statusā uzstāsies grupa Tumors un pagājušā gada skatītāju simpātiju balvas ieguvēji The Afternoon.

Rokfestivāls Ķekavā notiks jau otro gadu, un tā mērķis ir veicināt jauno rokgrupu profesionālo attīstību un popularitāti. Rokfestivālu rīko Ķekavas Jauniešu padome sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību.

 

Pēdējās ziņas

2010-06-03 Rīgā tiks plaši svinēti Līgo svētki
2010-06-03 Rīgas Jūgendstila muzejā – vārda dienu mēnesis
2010-06-03 Jūrmalas pilsēta iesniegusi projektu konkursā „Eiropas izcilākie tūristu galamērķi 2010”
2010-06-03 Starptautiskais festivāls MŪZIKA&KINO Rīga – Jūrmala/Latvija 15.-18.jūlijs, 2010
2010-06-03 Aicinām uz Turaidas muižas nedēļu!
2010-06-03 Gruzijas kultūras dienas Latvijā
2010-06-03 Daugavpilī notiks Latgales Dziesmu svētki
2010-06-03 Pie ūdenstorņa restaurācijas Daugavpils cietoksnī strādā arhitekti
2010-06-03 Ventspils „Pludmales akvaparks” gatavs uzsākt sezonu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski