Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīko Ginesa rekorda uzstādīšanas ģenerālmēģinājumu, pieteikušies pirmie brīvprātīgie

2010-05-31

Otrdien, 1. jūnijā, Ventspilī, Ostas ielas promenādē iepretī ziedu skulptūrai „Mārītes” norisināsies Ginesa rekorda uzstādīšanas – Garākā ziedu paklāja pasaulē veidošanas ģenerālmēģinājums. Ģenerālmēģinājuma laikā iecerēts no 2500 podiņos augošām samtenēm un leduspuķēm izveidot 50 m garu un 1 m platu ziedu paklāja posmu.

Kā jau iepriekš ziņots, par godu Ventspils pilsētas 720.jubilejai 23. un 24. jūlijā Ostas ielas promenādē iecerēts izveidots 1500 m garu un 1 m platu ziedu paklāju, tajā izmantojot turpat 80 tūkstošus podiņos augošu puķu. Izveidotais puķu paklājs būs apskatāms līdz pat 27.jūlijam, pēc tam puķes tiks izstādītas pie skolām un bērnudārziem, kā arī īpašā, pilsētas jubilejai par godu veidotā lielā puķu dobē.

Piedalīties paklāja veidošanā aicināti visi ventspilnieki un arī pilsētas viesi. Līdzdarboties paklāja veidošanā iespējams, gan audzējot rekordam nepieciešamās puķes (jebkuras vasaras puķes, vēlams, samtenes, leduspuķes vai alisītes, ar auga augstumu 15 – 20 cm, puķu podiņa augstums – 10 cm, diametrs – 10 cm), gan arī kļūstot par brīvprātīgo paklāja veidošanā. Brīvprātīgajiem būs uzticēti visdažādākie darbi – puķu kastu izcelšana no automašīnām, nogādāšana līdz likšanas vietai un puķu podiņu rindošana paklājā. Pieteikties var gan privātpersonas, gan uzņēmumi, var veidot draugu grupas vai piedalīties individuāli.

Par savu vēlmi piedalīties paklāja veidošanā, kā arī ģenerālmēģinājumā lūdzam informēt, zvanot uz Ventspils Tūrisma informācijas centru tālr. 63622263, vai arī sūtot e-pastu uz tourism@ventspils.lv.

Pirmie brīvprātīgie jau ir pieteikušies – biedrība „Latvijas uzņēmēji” apņēmusies 24.jūlijā atbildēt par puķu podiņu izkārtošanu paklājā 50 metru garumā. Savukārt ventspilnieku Zvaigžņu ģimene ir pieteikusies dalībai ģenerālmēģinājumā. Aicinām pārējos ventspilniekus un pilsētas viesus sekot viņu piemēram!

Ir pieteikušies arī ventspilnieki, kuri apņēmušies izaudzēt puķes paklāja vajadzībām. Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks jau audzē agerātus, kas noderēs paklāja veidošanā, bet Ventspils Starptautiskajā rakstnieku un tulkotāju mājā aug samtenes, par kurām rūpējas visi mājas iemītnieki.

Tiem, kas nebūs paši izaudzējuši puķes un arī nebūs pieteikušies par brīvprātīgajiem, pasākuma laikā būs iespēja tās iegādāties ievietošanai ziedu paklājā, tādējādi pieliekot savu roku paklāja veidošanā.

Ventspili veidojam mēs visi kopā. Tā kā šis ziedu paklājs būs dāvana mūsu pilsētai, aicinām ikvienu lielu un mazu ventspilnieku un pilsētas viesi piedalīties rekorda veidošanā un palīdzēt Ventspilij šogad uzziedēt vēl krāšņāk! Ierakstīsim Ventspils vārdu Ginesa rekordu grāmatā!

Tiekamies Ginesa rekorda sasniegšanas ģenerālmēģinājumā otrdien, 1.jūnijā, plkst.15:00 Ostas ielas promenādē!
 

Pēdējās ziņas

2010-05-25 Kokapstrādes seminārs "Vienkoči" Mazsalacā
2010-05-25 INGAS MEIJERES AUTORKONCERTS RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBĀ
2010-05-24 Augstākā Tiesa rupji kļūdās
2010-05-24 Talsu novada muzejā – pasaules latviešu mākslas izstādes
2010-05-24 Koncertzālē „Ave Sol” uzstāsies gruzīnu etnodžeza grupa „AstroGeorgia”
2010-05-24 TUVOJAS DAILES TEĀTRA SEZONAS NOSLĒGUMS SIGULDĀ 12. JŪNIJĀ
2010-05-24 LAUKU CEĻOTĀJS AICINA ATKLĀT SLĪTERES DĀRGUMUS! Slīteres ceļotāju diena, 12.06.2010
2010-05-20 Vēl pieejamas biļetes uz deju lielkoncertu Rīgā
2010-05-20 Koncerts ceriņu dārzā skanēs 30. maijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski