Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgas koru mēneša Zvaigžņu spēle DOMINO!

2010-05-13

Rīt, 14. maijā plkst.19:00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā plkst. 19:00 Rīgas koru mēneša 2010 noslēguma koncertā DOMINO uzstāsies labākie Rīgas kori.

Labākie Rīgas kori ir tie, kas muzicē un regulāri rīko nozīmīgus koncertus, aizraujot simtiem un tūkstošiem klausītāju ar savu balsu saskaņu un aizvien jaunu repertuāru. Tie ir kori, kas sadarbojas ar jaunajiem komponistiem un organizē arī Labdarības koncertus, veidojot Latvijas koru mūzikas avangardu, kas neatpaliek no profesionālo koru muzikālajām ambīcijām.

Kori AUSTRUMS, BALSIS un RĪGA savu sniegumu jau devuši klausītāju vērtējumam 11. maija koncertā RIČU-RAČU.

Rīt dzirdēsim jauniešu kori KAMĒR…, kā arī jauktos korus JUVENTUS un SŌLA.

Koncertorganizācijas AVE SOL mākslinieciskā vadītāja Agita Ikauniece uzsver, ka koncertos LU Lielajā aulā valdīs veselīgi saspringta gaisotne, un piebilst: „Ārzemnieku klausītājs parasti šādos koncertos ceļas kājās. Balss un emocijas ir skaistākais, kas mūsu koriem pieder. Ir jauki piedzīvot ikdienā izcili muzikāli kvalitatīvus notikumu, īstenībā patiesu atklāsmi”.

Šī gada martā, aprīlī un maijā Rīgas pilsētā norisinās Rīgas koru mēnesis 2010. Tā ietvaros vairāk kā 90 Rīgas kori un viņu draugi sniedz vairāk kā 60 koncertus dažādos Rīgas Kultūras centros, koncertzālēs, muzejos un citās Rīgas Koru līgai draudzīgās dziesmu spēļu zālēs.

Rīgas Koru mēneša viens no galvenajiem uzdevumiem ir reizi gadā pievērst rīdzinieku un pilsētas viesu uzmanību Rīgas koru kustībai un veicināt tās popularitāti, aicinot uz dažādiem koru koncertiem.

31. maijā noslēguma pasākumā koncertzālē AVE SOL uzstāsies Rīgas koru mēneša DIŽDŽOKERI – spilgtākie koru solisti kopā ar pavadošo grupu un īpašajiem viesiem. Pasākums turpināsies koncertzāles iekšpagalmā, kur kopā ar ģenerālo Rīgas koru mēneša 2010 spēlētāju LUDO spēlēsim dažādas galda spēles un asināsim prātu.

Informāciju par koncertiem, kā arī par kārtību, kādā tiks noteikts Rīgas koru mēneša 2010 DIŽDŽOKERIS var uzzināt SPĒĻU ROKASGRĀMATĀ, kuru atradīsiet Rīgas pilsētas kultūras centros un citās Rīgas Koru līgai draudzīgās dziesmu spēļu zālēs, kā arī www.avesol.riga.lv, vai pa tālruni 67037593.

Rīgas koru mēneša reklāmas video varat noskatīties šeit: http://www.avesol.riga.lv/index.php?&116


Spēles organizē: RD IKSD Rīgas pašvaldības Kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācija „Ave Sol“.

Spēles atbalsta: Rīgas dome, ģenerālais spēlētājs LUDO, kā arī ilggadējs Rīgas koru mēneša draugs– vienkārši solīdais STRIG.


Anete Baumane
Rīgas Pašvaldības kultūras iestāžu apvienība
Koncertorganizācija „Ave Sol”
 

Pēdējās ziņas

2010-05-13 Pūtēju orķestra „Rīga” diriģents Andris Poga kļuvis par starptautiska diriģentu konkursa finālistu
2010-05-13 Pirmo reizi Muzeju naktī savas druvis vērs dzīvs muzejs.
2010-05-13 Ventspils tūrisma mājas lapa būs pieejama arī lietuviešu valodā
2010-05-13 airBaltic sāks lidojumus maršrutā Tallina–Oulu
2010-05-13 Izveido savu Ventspils piemiņas monētu!
2010-05-13 Ogrē norisināsies I Latvijas Jaukto vokālo ansambļu konkurss
2010-05-13 airBaltic saņem balvu kā Eiropas lielākā valsts aviokompānija pēc jaunatvērto reisu skaita
2010-05-13 MUZEJU NAKTĪ –NAKTS MISTĒRIJA RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBĀ
2010-05-13 UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Mākslas akadēmijas projekta „Signs of Identity / Signs of Diversity”mozaīku izstāde UNESCO galvenajā mītnē Parīzē.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski