Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jaunieši atklāti par dzīvi izrādē „Manas sirds stāsti”

2010-05-11

Ventspils teātra namā „Jūras vārti” 18.maijā plkst. 14:00 notiks Dailes teātra un Betty Nanses (Kopenhāgena) teātra projekta mākslinieciski dokumentālā izrāde „Manas sirds stāsti”.

Šī ir jau otrā izrāde projekta KONTAKTS.LV ietvaros, kuru sadarbībā ar Kopenhāgenas Betty Nansen teātri un Dānijas kultūras institūtu īsteno Rīgā. Abās izrādēs, gan pirmajā projektā „Stāsti, kas pagriež pasauli”, gan arī jaunajā izrādē „Manas sirds stāsti”, uz skatuves kāpj dažādu tautību jaunieši, kuri stāsta, izdejo un izdzied savus personīgos stāstus.

Veidojot šo izrādi jauniešu uzdevums bija izstāstīt kādu notikumu no savas dzīves, kas, viņuprāt, ir nozīmīgs, un kurš spētu atstāt iespaidu arī uz citiem. Jaunieši netika ierobežoti savās izpausmēs, tāpēc rezultāts izdevies pārsteidzošs, jo izrādē skatāmi stāsti, kuri satrauc, smīdina, rosina domāt un pat skumt.

Pirms izrāde bija gatava, jaunieši vairākus mēnešus skolojās pie dažādiem pasniedzējiem, jo pašiem nebija nopietnas skatuves pieredzes. Talkā nāca vairāki pazīstami profesionāļi - Aina Matīsa, Gustavo, Vita Bekmane, Ieva Kerēvica, Agris Daņiļēvičs, kuri konsultēja jauniešus, lai veiksmīgāk izstāstītu savus personīgos stāstus uz skatuves.

Skatītājiem būtiski zināt to, ka izrādē dzirdamie stāsti nav vārds vārdā iestudēti, tādā veidā aktieriem atstātas plašas improvizācijas iespējas.
Režisors: Didzis Jonovs.

Piedalās: Irina Gavrilova, Rolands Briedis, Ieva Melle, Renārs Purmalis, Lote Vilma Vītiņa, Raminta Žemaitaitīte, Angelīna Reinbaha, Baiba Aļļe, Lāsme Bērtule, Monika Bleikša, Ernests Sveisbergs, Artjoms Androničevs, Bogdans Romanča, Igors Savčenko.

Biļetes uz izrādi „Manas sirds stāsti” Ventspilī, teātra namā „Jūras vārti”, nopērkamas teātra nama kasē. Biļešu cena - Ls 1.00.

Undīne Šulca
Teātra nama “Jūras vārti” Komunikācijas un attīstības projektu vadītāja asistente

 

Pēdējās ziņas

2010-05-11 Jūrmalu apmeklēs Baltkrievijas valsts televīzijas žurnālisti
2010-05-11 Izmaiņas izrādes „7 dienas. Genesis" norišu laikos
2010-05-11 Ventspilī ar plašu pasākumu programmu atklās tūrisma sezonu
2010-05-11 Ventspilī būs iespējams piedalīties velo orientēšanās sacensībās
2010-05-11 DAILES TEĀTRIS PIEDALĪSIES MUZEJU NAKTĪ!
2010-05-11 Pirmo reizi Ventspilī - atvērto durvju diena naktsmītnēs!
2010-05-11 Vulkāna izvirdums aprīlī ietekmēja pasažieru un lidojumu skaitu
2010-05-10 Sestdien Rātslaukumā Maijgrāfa svētki
2010-05-10 Rīga apstiprināta par 2014. gada kultūras galvaspilsētu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski