Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

BalticMiles MasterCard īpašnieki veikuši pirkumus miljons latu apmērā

2010-05-10

BalticMiles MasterCard īpašnieki ir veikuši pirkumus jau miljons latu apmērā kopš kartes ieviešanas. BalticMiles MasterCard ir Nordea bankas kredītkarte un airBaltic lojalitātes programmas BalticMiles biedra karte vienlaicīgi, kas par katru iztērēto valūtas vienību jebkur pasaulē dod BalticMiles punktus.

Tero Taskila, airBaltic komercdirektors: “Pirmo BalticMiles MasterCard kredītkarti izsniedza pagājušā gada novembrī, bet jau šodien tās īpašnieki ir veikuši pirkumus miljons latu apmērā, tādējādi uzkrājot miljons BalticMiles punktus. Tagad visiem BalticMiles programmas lietotājiem ir lieliskas iespējas tērēt uzkrātos punktus jaunatvērtajā BalticMiles interneta superveikalā, kā arī pie programmas partneriem. Mēs turpināsim pulcēt arvien jaunus partnerus lojalitātes programmai un nostiprināt BalticMiles kā alternatīvu valūtu.”

airBaltic, Nordea un MasterCard piedāvā papildu labumus karšu turētājiem. BalticMiles MasterCard nav komisijas maksa par konta atvēršanu Nordea bankā un pirmo 6 mēnešu laikā nav jāmaksā mēneša maksa par kartes lietošanu. BalticMiles MasterCard īpašniekiem jāmaksā tikai par iztērēto kredītu, vēl jo vairāk, tiek nodrošināts bezprocentu kredīta limits līdz pat 55 dienām. Klienti uzkrāj punktus par katru veikto pirkumu Latvijā un pasaulē, kas tiek apmaksāts ar BalticMiles MasterCard. Bezmaksas piedāvājumā ir iekļauta arī prestiža pasaules līmeņa ārzemju ceļojumu apdrošināšanas polise.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas valstu patneruzņēmumu lojalitātes programma. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. Šobrīd programmā iesaistījušies partneri no banku, telekomunikāciju, viesnīcu, spa un labsajūtas, degvielas mazumtirdzniecības, izklaides un citām industrijām. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.
 

Pēdējās ziņas

2010-05-10 Sestdien Rātslaukumā Maijgrāfa svētki
2010-05-10 Rīga apstiprināta par 2014. gada kultūras galvaspilsētu
2010-05-07 Maijas diena Turaidā – mīlestība ne tikai maijā
2010-05-07 Muzeju nakts pasākums Saulkrastu velosipēdu muzejā
2010-05-07 Sākas jauna tūrisma kampaņa Dižā Baltijas apceļošana 2010
2010-05-07 Lietuviešu dejotājus pārsteidz lielais amatierkolektīvu skaits Talsu novadā
2010-05-07 Jūrmalā filmēs Krievijas televīzijas 1.kanāla raidījumu
2010-05-07 V.Stepaņenko: nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai
2010-05-07 Jūrmalas pilsēta sevi prezentē Baltijas valstīs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski