Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sākas jauna tūrisma kampaņa Dižā Baltijas apceļošana 2010

2010-05-07

Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra aicina visus interesentus piedalīties ceļojumu spēlē, kuras gaitā varēs iepazīties ar dažādiem tūrisma objektiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kā arī laimēt balvas. Trīs Baltijas valstu organizētā kampaņa noritēs no šā gada 1. maijam līdz 30. septembrim.

Kā pastāstīja Maija Poča, Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras Baltijas tūrisma tirgus speciāliste, kampaņa Dižā Baltijas apceļošana tiek organizēta jau ceturto gadu, lai veicinātu ceļošanu Baltijas valstīs un atklātu ievērojamākos tūrisma objektus savā un kaimiņvalstīs. Šis projekts ir unikāls ar to, ka tajā iesaistās 3 valstu tūrisma organizācijas, kopīgi cieši sadarbojoties. Tas ir arī ir veids, kā ceļotājiem uzzināt par nezināmām, aizmirstām un vienkārši vēl neatklātām vietām tepat Baltijas valstīs.

"Šī kampaņa ir gan izklaidējoša, gan izglītojoša. Cilvēki daudz ceļo un bieži vien zina par arhitektūras pieminekļiem un skaistākajām dabas vietām tālajās zemēs vairāk nekā savā vai kaimiņvalstīs," skaidro M. Poča.

Ceļojumu kampaņas dalībniekiem piedāvā apmeklēt vēsturiskas vietas, piedzīvojumu un ūdens atrakciju parkus un skaistākās dabas vietas. "Ar tūrisma informācijas centra palīdzību esam izvēlējušies 30 objektus, pa 10 katrā valstī," piebilst M. Poča.

Vēl aizraujošāku kampaņu padara t.s. fotomedības, kuru laikā ir jāatrod bukletā attēlots objekts un jānofotografējas pie tā. Lai iegūtu balvas, fotogrāfijas jāielādē kampaņas mājas lapā un jāapceļo pēc iespējas vairāk vietu no minētajām 30 katrā no valstīm līdz 30. septembrim.

Vairāk informācijas par kampaņas noteikumiem – mājas lapā www.greatbaltic.eu un bukletos, kas pieejami visos tūrisma informācijas centros.

Latvijā tūristiem tiek piedāvāts apmeklēt apmetni Godesverdera Turaidā, Vienkoču parku, nobraukt pa Daugavu ar vikingu laivu Lāčplēsis, apmeklēt Aviācijas tehnikas muzeju, S.Eizenšteina komunikāciju centru Ķeipenē, Kristus karaļa kalnu Aglonā, pavizināties ar upes kuģīti New Way, apmeklēt Ventspils Starptautisko radioastronomijas centru – Irbenes radiolokatoru, Ventspils ūdens atrakciju parku, apskatīt savvaļas zirgus Papes dabas parkā.

Kampaņu Dižā Baltijas apceļošana kopīgi rīko Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra, Igaunijas Tūrisma padome un Lietuvas Ekonomikas ministrijas Tūrisma departaments.

Maija Poča,
Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras
Baltijas tirgus speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2010-05-07 Maijas diena Turaidā – mīlestība ne tikai maijā
2010-05-07 Muzeju nakts pasākums Saulkrastu velosipēdu muzejā
2010-05-07 Lietuviešu dejotājus pārsteidz lielais amatierkolektīvu skaits Talsu novadā
2010-05-07 Jūrmalā filmēs Krievijas televīzijas 1.kanāla raidījumu
2010-05-07 V.Stepaņenko: nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai
2010-05-07 Jūrmalas pilsēta sevi prezentē Baltijas valstīs
2010-05-07 airBaltic atver BalticMiles interneta superveikalu
2010-05-07 Spāņu mākslinieka gars Daugavpils teātrī
2010-05-05 Lielais novadu tirgus viduslaiku svētkos Cēsīs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski