Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsēta sevi prezentē Baltijas valstīs

2010-05-07

Sākoties siltajam laikam, aizvien vairāk vietējo un kaimiņvalstu tūristu ierodas Jūrmalā, lai šeit pavadītu atpūtas stundas vai pat vairākas dienas. Tāpēc ir svarīgi, lai Baltijas reģionā iedzīvotājiem būtu pieejama maksimāli pilnīga informācija par Jūrmalas tūrisma piedāvājumu.

Jūrmalas pilsētas dome, īstenojot tūrisma attīstības stratēģiju, nepārtraukti veic dažādas mārketinga aktivitātes, lai pilsētai piesaistītu arvien vairāk ārzemju tūristu un tādējādi veicinātu Jūrmalas saimniecisko uzplaukumu un atpazīstamību gan tuvākajās kaimiņvalstīs, gan tālākos reģionos.

No 2010.gada 6. līdz 7.maijam Jūrmalas pilsēta uzņem Lietuvas pierobežu pilsētu preses pārstāvjus no Paņevežas un Šauļiem. Viesi tika uzaicināti ar mērķi veidot publikācijas šo pilsētu medijos un iepazīstināt kaimiņvalsts iedzīvotājus ar aktualitātēm un jaunumiem mūsu kūrortpilsētā.

Savukārt 8.maijā Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis viesosies Igaunijā, lai piedalītos Eiropas dienām veltītajā pasākumā Tallinas centrālajā parkā un kopā ar Latvijas Republikas vēstniecības Igaunijā pārstāvjiem prezentētu Latviju un Jūrmalas pilsētu. Tā būs lieliska iespēja Igaunijas iedzīvotājiem sniegt informāciju par mūsu pilsētu igauņu valodā.

Vienlaicīgi Lietuvas galvaspilsētā Viļņā vienā no lielākajiem iepirkšanās centriem „Panorama” 8.maijā par godu Eiropas dienām kopā ar Baltijas valstu kūrortpilsētām tiks prezentēta arī Jūrmalas pilsēta ar brošūrām lietuviešu un krievu valodā.

Šī ir tikai daļa no Jūrmalas pilsētas pašvaldības paredzētajām tūrisma mārketinga aktivitātēm kaimiņvalstīs. Šogad tiks organizētas preses pārstāvju un tūrisma profesionāļu vizītes, kā arī veiktas aktivitātes Lietuvā un Igaunijā, lai līdzšinējie pilsētas viesi un potenciālie atbraucēji nezaudētu interesi un izvēlētos Jūrmalu par galamērķi savai atpūtai.

 

Inese Auniņa
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.
 

Pēdējās ziņas

2010-05-07 Maijas diena Turaidā – mīlestība ne tikai maijā
2010-05-07 Muzeju nakts pasākums Saulkrastu velosipēdu muzejā
2010-05-07 Sākas jauna tūrisma kampaņa Dižā Baltijas apceļošana 2010
2010-05-07 Lietuviešu dejotājus pārsteidz lielais amatierkolektīvu skaits Talsu novadā
2010-05-07 Jūrmalā filmēs Krievijas televīzijas 1.kanāla raidījumu
2010-05-07 V.Stepaņenko: nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai
2010-05-07 airBaltic atver BalticMiles interneta superveikalu
2010-05-07 Spāņu mākslinieka gars Daugavpils teātrī
2010-05-05 Lielais novadu tirgus viduslaiku svētkos Cēsīs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski