Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic atver BalticMiles interneta superveikalu

2010-05-07

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir atvērusi BalticMiles interneta superveikalu. Tajā BalticMiles lojalitātes programmas lietotāji varēs iegādāties visu, sākot no ziepēm līdz pat suborbitālam lidojumam kosmosā, kā arī braucienu ar Formula 1.

Tero Taskila, airBaltic komercdirektors: “Atverot BalticMiles interneta superveikalu, mēs piedāvājam lieliskas iespējas BalticMiles programmas lietotājiem tērēt uzkrātos BalticMiles punktus. Ikviens kartes lietotājs varēs iegādāties ne tikai ikdienas nepieciešamības preces, tādas kā ziepes vai šokolādi, bet arī tādas unikālas iespējas, kā izbraucienu ar Formula 1 pieredzējuša pilota pavadībā, izbaudīt Džeimsa Bonda tūri, vai pat doties suborbitālā lidojumā kosmosā. BalticMiles punktus iespējams arī ziedot labdarībai.”

Jaunais BalticMiles superveikals ir pieejams www.balticmiles.com. BalticMiles programmas lietotājiem tagad ir iespēja tērēt uzkrātos punktus ikdienas nepieciešamības precēm, interesantiem piedzīvojumiem un ekskluzīviem zīmoliem, vai ziedot labdarībai.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas valstu patneruzņēmumu lojalitātes programma. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. Šobrīd programmā iesaistījušies partneri no banku, telekomunikāciju, viesnīcu, spa un labsajūtas, degvielas mazumtirdzniecības, izklaides un citām industrijām. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.
 

Pēdējās ziņas

2010-05-07 Maijas diena Turaidā – mīlestība ne tikai maijā
2010-05-07 Muzeju nakts pasākums Saulkrastu velosipēdu muzejā
2010-05-07 Sākas jauna tūrisma kampaņa Dižā Baltijas apceļošana 2010
2010-05-07 Lietuviešu dejotājus pārsteidz lielais amatierkolektīvu skaits Talsu novadā
2010-05-07 Jūrmalā filmēs Krievijas televīzijas 1.kanāla raidījumu
2010-05-07 V.Stepaņenko: nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai
2010-05-07 Jūrmalas pilsēta sevi prezentē Baltijas valstīs
2010-05-07 Spāņu mākslinieka gars Daugavpils teātrī
2010-05-05 Lielais novadu tirgus viduslaiku svētkos Cēsīs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski