Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmala vasaras sākumam sagatavojusi daudz jaunumu

2010-05-05

Ar krāšņiem Jūrmalas kūrorta vasaras atklāšanas sarīkojumiem visas dienas garumā 15.maijā Jūrmala uzsāk jauno vasaras sezonu. Jau 1.maijā no Vecrīgas uz Jūrmalu sāka kursēt upes kuģītis „New Way”, bet Ķemeru nacionālajā parkā notika tradicionālās putnu vērošanas dienas.

Jūrmalas kūrorta vasaras atklāšanas pasākumā paredzēts gājiens pa Jomas ielu, bet koncerti un citas aktivitātes notiks Turaidas ielā pie Dzintaru koncertzāles un pludmalē.

Divās Jūrmalas pludmalēs tiks pacelts Zilais karogs, savukārt Dzintaru mežaparkā plānots atklāt jauno skatu torni. Tūrisma uzņēmēji šajā dienā sniegs speciālus piedāvājumus par īpašām cenām, bet uz skatuves uzstāsies dažādi mūziķi. Būs spēkavīru čempionāts, radošās darbnīcas bērniem, nūjošana un citas aktivitātes, kurās varēs piedalīties visa ģimene.

Sākot no 1.maija, visas vasaras garumā ģimenes un citus tūristus priecēs izbraucieni ar upes kuģīti no Jūrmalas uz Rīgu un atpakaļ. Ja izbrauciens uz Rīgu, kas ilgs divas ar pusi stundas, šķiet par garu, varēs ar kuģīti doties stundu garā braucienā pa Lielupes upi Majoros. Par īpašām cenām ar upes kuģīti varēs braukt ikviens Baltijas ceļojuma maratona dalībnieks, uzrādot dalību akcijā no 1.maija līdz 1.oktobrim. www.greatbaltic.eu.

Rīgā kuģīša piestātne atrodas blakus vecpilsētai, iepretim Rīgas pilij, no Lielā Kristapa skulptūras 50 metrus virzienā uz Akmens tilta pusi. Kuģītis no Rīgas aties plkst.12.00 un Majoros būs plkst.14.30, atpakaļ uz Rīgu tas dosies plkst.17.00 un Daugavmalā piestās plkst.19.30. Brauciens pa Lielupi paredzēts no plkst.15.30 līdz 16.30 no Majoru piestātnes.

Šajā kūrorta vasaras sezonā būs arī citi jaunumi, kas priecēs pilsētas iedzīvotājus un viesus, piemēram, ūdens taksometrs no Vecrīgas uz Jūrmalu un pakalpojumu rezervēšana interneta mājas lapā www.jurmala.lv, kas atvieglos ikviena apmeklētāja ceļojuma plānošanu uz Jūrmalu.

Lai aktīvās atpūtas cienītājiem vienkāršotu iespēju Jūrmalā izmantot velosipēdus, kūrortā tiks izvietoti „Baltic Bike” velosipēdu punkti. Tie atradīsies pie Majoru autostāvvietas pretī Majoru dzelzceļa stacijai, Vienības prospekta galā izejā pie jūras Bulduros un pie Dzintaru koncertzāles Turaidas ielā. Šo projektu īsteno Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar lidsabiedrību „AirBaltic”.

Inese Auniņa
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.

Pēdējās ziņas

2010-05-05 Lielais novadu tirgus viduslaiku svētkos Cēsīs
2010-05-05 Latgales dziesmu svētki Daugavpilī
2010-05-05 Daugavpils pilsētas svētki „Mana pils - Daugavpils!”
2010-05-05 Jūrmalas Tūrisma informācijas punkts Priedainē atvērts apmeklētājiem
2010-05-05 airBaltic sāks lidojumus maršrutā Rīga-Belgrada
2010-05-05 Atgriežas bijušie R.A.P. dalībnieki
2010-05-05 Ūdens melodiju ieskaņas Daugavpils strūklakās
2010-05-05 Tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz XVIII Starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas svētkiem
2010-05-05 „Sieviešu dienai” papildkoncerti

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski