Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

„Sieviešu dienai” papildkoncerti

2010-05-05

Lai gan 8.marta Sieviešu diena ir jau aiz muguras, tomēr „Meistaru Teātra” veidotais humora šovs „Sieviešu diena” turpina savu ceļojumu pa Latvijas pilsētu kultūras namiem un joprojām ir aktuāls, jo sievietes vēlas justies īpašas un būt mīlētas katru dienu, ne tikai svētkos.

Kopš atklāšanas 28. februārī Ogrē, humora šovs ir izbraukājis Latvijas lielākās un mazākās pilsētas, viesojoties visos četros novados un gūstot pozitīvas atsauksmes no skatītājiem. Pagājušajās brīvdienās izcilākie Latvijas humoristi un dziedātāji Dainis Porgants, Jānis Jarāns, Ainars Bumbieris un grupas "Baltie lāči" līderis Andris Baltacis ar pavasarīgi draisko koncertprogrammu priecēja skatītājus Preiļu kultūras namā. Humoristus aizkustināja skatītāju skaļie aplausi, un fināldziesmas laikā zālē sēdošie skatītāji piecēlās kājās un dziedāja līdzi. Prieks arī par saņemtajiem ziediem, nebeidzamajām smieklu šaltīm izrādes laikā un sirsnīgajiem aplausiem.

Ikviens noteikti ir redzējis LNT raidījumu "Degpunkts" vai TV3 veidoto spēli "Gribi būt miljonārs". Varbūt kāds ir vērojis krievu šovu "Ekstrasensu cīņas" un nespējis noticēt šo ekstrasensu spējām, bet kāds cits varbūt par to visu ir tikai pasmējies. Humora šovā „Sieviešu diena” skatītājs var atpazīt ne vienu vien TV šovu un raidījumu, vadītājus un populāras personas, un par to visu pasmieties, jo šajā šovā Latvijā aktuālas tēmas tiek savītas kopā ar jokiem un dziesmām, radot pozitīvu gaisotni.

Pēc skatītāju atzinīgajiem vārdiem un lūgumiem viesoties arī viņu pilsētas kultūras namos, šova veidotāji nolēma turpināt iesākto ceļojumu pa Latviju līdz maija beigām. Papildkoncerti būs vēl 14. maijā Lielvārdē, 16. maijā Blīdenē un Kandavā, bet noslēgums būs 23. maijā Balvos. Šonedēļ 3. maijā humoristi dosies uz Gulbenes pusi, lai liktu pasmaidīt par sevi un citiem Tirzas kultūras nama skatītājiem.

Šis nav vienīgais humora šovs, kuru veidojusi Radošā Apvienība „Meistaru Teātris”. Pagājušajā vasarā Latvijas pilsētās viesojās humora šovs „Humora vasara”, kurā atzinīgus vārdus un skatītāju simpātijas iemantoja Skaidrīte un Mildiņa, vadot vēlējuma koncertu „Daudz naudas!”, bet šajā vasarā taps humora šovs “Mūsu Latvija”, kura nosaukumu inspirējis slavenais krievu humoršovs “Naša Raša”. Radošā komanda ir pārliecināta, ka spēja pasmieties pašiem par sevi ir laba zīme, kas liecina par tautas spēju izdzīvot un attīstīties.

Jaunā humoršova pirmizrāde gaidāma 10. jūlijā Saulkrastos Zvejnieksvētku ietvaros, bet daļu no jaunās programmas varēs vērot jau Lielajā Jāņu pasākumā Talsos.

Biļetes uz visiem Radošās Apvienības „Meistaru Teātris” rīkotajiem pasākumiem var iegādāties „Biļešu Paradīze” un kultūras namu kasēs.

Sigita Paula Cepleviča
RA „Meistaru Teātris”, sabiedrisko attiecībus speciāliste

Pēdējās ziņas

2010-05-05 Lielais novadu tirgus viduslaiku svētkos Cēsīs
2010-05-05 Latgales dziesmu svētki Daugavpilī
2010-05-05 Daugavpils pilsētas svētki „Mana pils - Daugavpils!”
2010-05-05 Jūrmala vasaras sākumam sagatavojusi daudz jaunumu
2010-05-05 Jūrmalas Tūrisma informācijas punkts Priedainē atvērts apmeklētājiem
2010-05-05 airBaltic sāks lidojumus maršrutā Rīga-Belgrada
2010-05-05 Atgriežas bijušie R.A.P. dalībnieki
2010-05-05 Ūdens melodiju ieskaņas Daugavpils strūklakās
2010-05-05 Tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz XVIII Starptautiskajiem Siguldas Opermūzikas svētkiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski