Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīdzinieki sajūsmā par muzikālo teātri un grupu „Baltie lāči”

2010-04-26

Rīdziniekus ar skanīgām dziesmām un krāšņu šovu 23.aprīļa vakarā VEF Kultūras pilī priecēja grupa „Baltie lāči” un viņu jaunizveidotais muzikālais teātris, kurā apvienoti 18 Latgales jaunieši, veidojot skanīgu  kori.

Koncertprogrammā „Ir tādi cilvēki” skanēja ne vien tādas labi pazīstamas un atzītas dziesmas kā „Pār Baikāla drūmajām stepēm” un „Mātei”, bet arī dziesmas no grupas jaunākā albuma „TĀ KĀ TĀ” un jaunas, īpaši šai koncertprogrammai tapušas dziesmas. Koncertā bija iespēja dzirdēt arī jau visiem labi zināmo dziesmu „Skaidrā valoda”, kuru šoreiz grupa „Baltie lāči” izpildīja kopā ar muzikālā teātra jauniešiem,. Skatītāji bija sajūsmā par savdabīgi skaistajām Latgales jauniešu balsīm un muzikālajiem priekšnesumiem. Viņi atzinīgi tika novērtēti, saņemot ziedus un skaļus aplausus. Koncertā valdīja īpaša gaisotne, jo gandrīz katra otrā dziesma pēc skatītāju lūguma un skaļiem aplausiem tika atkārtota. Īpaši aizkustinošs bija brīdis, kad cilvēki dziesmas „Brõļeit” laikā zālē piecēlās kājās un dziedāja līdzi. Šo dziesmu Andrim Baltacim uzdāvinājus dzejniece Broņislava Martuževa un tā stāsta, cik sāpīgi ir atstāt dzimteni un doties svešumā, bet ja nav maizes, bieži nav arī izvēles ...

Tikai šajā vakarā bija lieliska iespēja iegādāties vēl pēdējos „Balto lāču” jaunākā albuma „TĀ KĀ TĀ” CD, un tā kā skatītājiem ļoti patika koncertā dzirdētās dziesmas, tad tie visi līdz koncerta beigām tika izpirkti. Pēc koncerta Andris Baltacis atzina, ka ir ļoti priecīgs par saņemtajiem aplausiem un atzinīgajiem vārdiem. Viņš lepojas ar darbu, kas ieguldīts šīs programmas tapšanā, lepojas ar jauniešiem un viņu sasniegto. Andris priecīgi pavēstīja, ka nākamais lielais projekts, kam grupa „Baltie lāči” gatavojas, ir Lielie Jāņi Talsos, kur arī muzikālā teātra jauniešiem būs iespēja kāpt uz Sauleskalna estrādes skatuves, izpildot jau tapušās un vēl jaunas dziesmas. Šobrīd Muzikālais teātris “Baltie Lāči” kopā ar Lailu Ilzi Purmalieti organizē Latvijas Radio konkursu “Jaunās zvaigznes”, kura laikā 4.maijā Rēzeknē turpinās meklēt jaunus un talantīgus dziedātājus no visas Latgales.


Sigita Paula Cepleviča
RA „Meistaru Teātris” sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās ziņas

2010-04-26 PASĀKUMS PIE GADA ĢEOLOĢISKĀ OBJEKTA – VIRSAIŠU ŪDENSKRITUMA
2010-04-23 Par biļetēm uz Latvijas Radio 2 balli Ventspilī
2010-04-23 Kad pāri Ventas rumbai vimbas dodas uz augšu nārstot, Kuldīgā ir svētki "Lido zivis Kuldīgā"
2010-04-22 Motobraukšanas sezonas atklāšanas laikā iespējami satiksmes ierobežojumi
2010-04-22 Prasmju skolas noslēgums un talka Jēkabpilī
2010-04-22 Pēdējā Rīgas Krievu teātra viesizrāde šosezon Ventspilī
2010-04-22 Iznākusi tūrisma avīze/ceļvedis "No Minhauzena Ulubeles līdz viduslaiku pilsētai” krievu valodā
2010-04-22 Ķīpsalā būs Holivudas kulta filmas “Atpakaļ nākotnē” automobilis
2010-04-22 Informācija ceļotājiem saistībā ar Pasaules Hokeja čempionātu 2010 Vācijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski