Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

DŽ.DŽ.DŽILINDŽERS IESTUDĒ "ĪSTVIKAS RAGANAS"

2010-04-20

7. MAIJĀ Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos ĪSTVIKAS RAGANAS - Džona Apdaika kaislības mazpilsētā 2 cēlienos, ko iestudē režisors Dž.Dž.Džilindžers, pats būdams arī dramatizējuma autors.

Īstvika ir pilsēta, kur dzīvo no tenkām. Te nav noslēpumu un laiks tiek aizvadīts pieklājīgās, garlaicīgās izklaidēs. Taču šīs pilsētas gaiss piešķir sievietēm neparastu spēku. Trīs jaunajām sievietēm, kuras asprātīgi un nesāpīgi tikušas vaļā no saviem vīriem, nav ilūziju, toties ir slikta reputācija. Viņām ir nieka lieta izsaukt negaisu tīrās izklaides vai sabojāta garastāvokļa pēc. Viņas ir nonākušas pie secinājuma, ka vīrieši nav problēmas risinājums. Iespējams, ka viņi paši ir problēma.

Tomēr karalienes nevar palikt bez karaļa. Trīs grāciju enerģētiski uzlādēto trijstūri papildina kāds svešinieks – bagāts, neprecējies, vulgārs tips, kurš, kā liekas, sastāv tikai no trūkumiem, bet pievelk kā magnēts. Viņš saduļķos mierīgos provinces ūdeņus un liks straujāk pukstēt sieviešu sirdīm.

Un tad notiek kas neparedzēts. Spēlē iesaistās svaigas asinis, un viņu četru ķermeņu polifonija tiek iztraucēta. Tas ir apvainojums. Kas var būt nesaudzīgāks un raganīgāks par saniknotu sievieti?

Izrādē „Īstvikas raganas” lomās iejutīsies Juris Žagars (Darils van Horns), Kristīne Nevarauska (Sjūzena), Elīna Dzelme (Aleksandra), Sarmīte Rubule (Džeina), Ērika Eglija (Dženifera), Ieva Pļavniece (Brenda) un Mārtiņš Počs (Kriss).

Režisors Dž.Dž.Džilindžers jauniestudējumu veido kopā ar scenogrāfu Kristapu Skulti, kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu, horeogrāfi Ingu Krasovsku un gaismu mākslinieku Igoru Kapustinu (Tallina).

Jūsu Dailes teātris
 

Pēdējās ziņas

2010-04-20 Nordea Rīgas maratona pieteikums Daugavpilī
2010-04-20 airBaltic atsāk atsevišķus lidojumus
2010-04-20 Daugavpils bērnu mākslas skolas masku gājiens un akcija „Ar sauli uz spārniem”
2010-04-20 Ventspils strūklakas atsākušas darbu
2010-04-20 ATJAUNOTA AVIOSATIKSME
2010-04-19 Sestdien Talsos trīsnovadu teātru talka “Par tīru Latviju”
2010-04-19 Skolēnu dziesmu svētku laikā dalībnieki varēs izmantot pilsētas sabiedrisko transportu bez maksas
2010-04-19 Aicinām uz Grāmatu svētkiem Alūksnē
2010-04-19 airBaltic atceļ lidojumus šodien līdz plkst. 24:00

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski