Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic atsāk atsevišķus lidojumus

2010-04-20

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šodien, 20.aprīlī, no plkst. 9.00 pēc Latvijas laika atjaunos atsevišķus lidojumus austrumu un dienvidu virzienā, jo attiecīgajās teritorijās ir samazināti gaisa satiksmes ierobežojumi.

Aicinām pasažierus pārbaudīt informāciju par ielidojošiem un izlidojošiem reisiem airBaltic mājas lapā www.airBaltic.com, aviokompānijas Facebook un Twitter profilos, vai arī zvanot uz lidostu pirms došanās turp. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

airBaltic brīdina par atjaunoto reisu iespējamu atcelšanu gadījumā, ja tiks noteikti papildu gaisa telpas ierobežojumi. airBaltic darīs visu iespējamo, lai klientiem lidostās sniegtu nepieciešamo palīdzību.

Pasažieri, kuriem ir apstiprināta rezervēta vieta kādā no atjaunotajiem lidojumiem, ir aicināti ierasties lidostā. Ja kādā no šiem lidojumiem radīsies brīvas vietas, tās vispirms tiks piedāvātas ģimenēm ar bērniem, pasažieriem ar kustības traucējumiem, gados vecākiem pasažieriem, kā arī Baltic Miles VIP kartes īpašniekiem.

Eiropas aviokompānijas un lidostas ir paziņojušas, ka izmaiņas gaisa telpas ierobežojumos ļauj atjaunot lidojumus bez drošības apdraudējuma. Eiropā pēdējo dienu laikā veikti apmēram 40 kontrollidojumi bez pasažieriem, kuros nav konstatētas novirzes no normas, tādējādi ļaujot labāk izprast pašreizējo situāciju un veikt detalizētu apstākļu analīzi.

airBaltic ir ieviesusi īpašas procedūras pilotu darbībā un lidmašīnu tehniskajā apkopē. Pēc katra lidojuma atbilstoši lidaparātu ražotāju ieteikumiem tiks izpildīta papildu tehniskā pārbaude, ko veiks sertificēti speciālisti.

Vairāki lidojumi joprojām ir atcelti. Pasažieri, kuri bija rezervējuši aviobiļetes uz kādu no atceltajiem lidojumiem, var izmantot nākamo pieejamo lidojumu bez papildu samaksas (ja lidojums ir pārcelts līdz 2010.gada 31.maijam), vai arī saņemt pilnu aviobiļetes cenas atmaksu jebkurā airBaltic biļešu kasē, tūrisma aģentūrā, kur biļete nopirkta, vai arī zvanot vai nosūtot e-pastu airBaltic biļešu rezervācijas centram.

Ja izrādās, ka atcelto lidojumu dēļ Jūsu ceļojums vairs nav aktuāls un nav nepieciešams lidot ar nākamo reisu, lidojuma maiņa vai kompensācijas saņemšana no airBaltic nav jākārto nekavējoties – to var izdarīt arī vēlāk, izvairoties no rindām. airBaltic tādējādi varētu sniegt palīdzību tiem pasažieriem, kuriem tā ir akūti nepieciešama.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.
 

Pēdējās ziņas

2010-04-20 Nordea Rīgas maratona pieteikums Daugavpilī
2010-04-20 DŽ.DŽ.DŽILINDŽERS IESTUDĒ "ĪSTVIKAS RAGANAS"
2010-04-20 Daugavpils bērnu mākslas skolas masku gājiens un akcija „Ar sauli uz spārniem”
2010-04-20 Ventspils strūklakas atsākušas darbu
2010-04-20 ATJAUNOTA AVIOSATIKSME
2010-04-19 Sestdien Talsos trīsnovadu teātru talka “Par tīru Latviju”
2010-04-19 Skolēnu dziesmu svētku laikā dalībnieki varēs izmantot pilsētas sabiedrisko transportu bez maksas
2010-04-19 Aicinām uz Grāmatu svētkiem Alūksnē
2010-04-19 airBaltic atceļ lidojumus šodien līdz plkst. 24:00

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski