Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic atceļ lidojumus šodien līdz plkst. 24:00

2010-04-19

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir atcēlusi paredzētos lidojumus no Rīgas līdz plkst. 24:00 šodien, 19.aprīlī, vulkāna izvirduma Islandē radītā pelnu mākoņa dēļ. airBaltic atvainojas par radītajām neērtībām un sola darīt visu iespējamo, lai palīdzētu pasažieriem.

airBaltic brīdina pasažierus, ka lidojumi iespējams tiks atcelti arī pēc plkst. 24:00. Jaunākā informācija tiks sniegta plkst. 19:30. Atcelti ir arī visi airBaltic lidojumi no lidostām Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs.

Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu pasažieriem, kuri atrodas pelnu mākoņa ietekmētajās lidostās.

Aicinām pasažierus pārbaudīt informāciju par ielidojošiem un izlidojošiem reisiem airBaltic mājas lapā www.airBaltic.com, aviokompānijas Facebook un Twitter profilos, vai arī zvanot uz lidostu pirms došanās turp.

Pašlaik vairāk nekā 30 000 airBaltic klientu izvēlējušies sekot aktualitātēm airBaltic Facebook un Twitter profilos, lai saņemtu jaunāko informāciju no lidostām. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Pasažieri, kuri bija rezervējuši aviobiļetes uz kādu no atceltajiem lidojumiem, var izmantot nākamo pieejamo lidojumu bez papildu samaksas (ja lidojums ir pārcelts līdz 2010.gada 31.maijam), vai arī saņemt pilnu aviobiļetes cenas atmaksu jebkurā airBaltic biļešu kasē, tūrisma aģentūrā, kur biļete nopirkta, vai arī zvanot vai nosūtot e-pastu airBaltic biļešu rezervācijas centram.

Ja izrādās, ka atcelto lidojumu dēļ Jūsu ceļojums vairs nav aktuāls un nav nepieciešams lidot ar nākamo reisu, lidojuma maiņa vai kompensācijas saņemšana no airBaltic nav jākārto nekavējoties – to var izdarīt arī vēlāk, izvairoties no rindām. airBaltic tādējādi varētu sniegt palīdzību tiem pasažieriem, kuriem tā ir akūti nepieciešama.

airBaltic sniegs nepieciešamo palīdzību pasažieriem, lai rezervētu vietas viesnīcās.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.
 

Pēdējās ziņas

2010-04-19 Sestdien Talsos trīsnovadu teātru talka “Par tīru Latviju”
2010-04-19 Skolēnu dziesmu svētku laikā dalībnieki varēs izmantot pilsētas sabiedrisko transportu bez maksas
2010-04-19 Aicinām uz Grāmatu svētkiem Alūksnē
2010-04-19 airBaltic atceļ lidojumus šodien līdz plkst. 18:00
2010-04-19 Daugavpils teātrī notiks bigbenda mūzikas koncerts
2010-04-19 airBaltic šodien veiks lidojumus maršrutā Viļņa-Roma-Viļņa
2010-04-19 airBaltic atceļ lidojumus šodien līdz plkst. 11:30
2010-04-16 Islandes vulkāna radīto seku dēļ milzīgs pieprasījums pēc starpvalstu autobusu biļetēm
2010-04-16 NOTIKS JAUNĀ CD "PRIEKULES IKARS" PREZENTĀCIJA

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski