Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pirmais Baltijas zemo cenu autobusu reiss dosies ceļā no Rīgas

2010-04-15

Ceturtdien, 15. aprīļa vakarā, ar gandrīz izpārdotu reisu no Rīgas uz Kauņu un Varšavu tiks atklāta Baltijā pirmā zemo cenu autobusu līnija „Simple Express”. Pirmajā reisā lielākā daļa pasažieru ir Latvijas iedzīvotāji, tomēr katrs piektais pasažieris ir lietuvietis vai polis, kuri izmantos iespēju atgriezties savās mītnes zemēs.

Kauņa un Vasršava kā pirmie zemo cenu līnijas gala mērķi izvēlēti dēļ augstā pieprasījuma, tomēr vasaras vidū tiek plānots uzsākt pasažieru pārvadājumus arī uz Tallinu, tādejādi paplašinot galamērķu izvēli tiem ceļotājiem, kuriem izmaksas ir noteicošais faktors.

„Šis solis ir autobusu atbilde Ryanair un citām zemo cenu aviolīnijām. Iespējami zemākā cena šobrīd ir atslēgas vārds gandrīz katrā biznesa segmentā, pasažieru pārvadājumi nav izņēmums. To apliecina arī fakts, ka biļetes uz pirmo reisu ir gandrīz izpārdotas,” skaidro „Simple Express” pārstāvis Hannes Saarpuu.

Ceļotājiem, kas izvēlēsies zemo cenu autobusu līniju „Simple Express”, ir jārēķinās, ka nopirktās biļetes nevarēs atgriezt, tomēr tās var tikt samainītas pret citām. Pasažierim ir tiesības ņemt līdzi autobusa salonā vienu somu ar svaru līdz 5 kg, tā nedrīkst būt garāka par 45 cm, platāka par 35 cm, savukārt augstums nedrīkst pārsniegt 20 centimetrus. Bagāžas nodalījumā var ievietot somu ar svaru līdz 30 kg, kuras garums nepārsniedz 70 cm, platums – 30 cm, savukārt augstums – 55 cm.

Skaidrojot zemo cenu koncepciju, H. Saarpuu atzīst: „Protams, atšķirībā no biznesa klases autobusiem, Simple Express autobusos nebūs karsta kafija vai bezvadu internets, tomēr citu ērtību ziņā piedāvājums būs tāds pats, kā braucot uz Liepāju vai Ventspili.”

Simple Express ir Baltijas vadošās autobusu kompānijas „LUX Express” zemo cenu zīmols, kurš ceļotājiem no Baltijas un Polijas piedāvā sasniegt populārākos galamērķus par zemāko cenu tirgū.


Elīna Dobulāne
komunikācijas konsultante

Pēdējās ziņas

2010-04-15 Albumus izdod ģitāristi Slash un Melissa Auf der Maur
2010-04-15 Notiks pirmā atvērto durvju diena Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā
2010-04-15 Starptautiskā lidosta „Rīga” atzīta kā paraugs ES lidostām, apkalpojot pasažierus ar invaliditāti un kustību traucējumiem
2010-04-15 Daugavpilī uzstāsies balalaikas Paganīni – Aleksejs Arhipovskis no Krievija
2010-04-15 Aicinām pieteikt mazos vokālistus „Cālim 2010”
2010-04-15 airBaltic modernizēs lidmašīnu floti
2010-04-15 Rīgas Centra humanitārajai vidusskolai - 125 gadi
2010-04-15 Alūksnes novadā gatavojas soļotāja Ādolfa Liepaskalna simtgadei
2010-04-15 Šodien Talsu Pilsētas diena

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski