Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Studenti spiedīsies autobusos, lai nokļūtu Varšavā

2010-04-13

Lai aktivizētu jauniešu ceļošanu Baltijas valstīs un stiprinātu saikni starp Latvijas augstskolām, Latvijas Studentu apvienība un zemo cenu autobusu līnija Simple Express izsludina studentu konkursu „Pavasara Spaidiņš 2010”. Tā ietvaros augstskolu komandas uzstādīs savdabīgu rekordu, cenšoties vienā autobusā iespiest iespējami daudz studentu, vienlaikus nesabojājot transportlīdzekli. Visefektīvāk saspiedusies komanda saņems brīvbiļetes ceļojumam pēc izvēles - uz Varšavu, Kauņu vai Tallinu.

Augstskolu komandas konkursam var pieteikties līdz 21. aprīlim, savukārt sacensības notiks 23. aprīlī Rīgā. Minimālais vienas komandas dalībnieku skaits ir 55 studenti, ieskaitot komandas kapteini.

„Studenti ir tie, kas visos laikos ir spējuši atrast efektīvākos ceļošanas veidus. Tas saskan ar Simple Express koncepciju - vienmēr piedāvāt vislabāko cenu. Facebook paaudzei ir raksturīgi daudzi kontakti ārvalstīs, tāpēc jaunieši ceļot vēlas, turklāt ir gatavi atteikties no divām kino biļetēm, lai dotos uz Tallinu, Kauņu vai Varšavu,” skaidro Simple Express pārstāvis Hannes Saarpuu.

Vērtējot konkursu, LSA prezidents Edgars Bērziņš atzīst: „Akcijas, kuru laikā tiek dota iespēja studentiem atraktīvā veidā pārbaudīt savus spēkus, veicina sacensību garu, kas ir īpaši svarīgi mūsdienu ekonomiskajos apstākļos. Galvenā balva - iespēja doties braucienā uz Kauņu, Varšavu vai Tallinu būs lieliska iespēja studentiem apskatīt tuvējo valstu galvaspilsētas un iepazīt to kultūru."

Pieteikties konkursam iespējams elektroniski, komandas kapteinim nosūtot pieteikumu dalībai konkursā uz e-pasta adresi: raimonds.andzans@hauska.com vai zvanot - 26492343. Pieteikumā jānorāda informācija par augstskolu, fakultāti, komandas nosaukumu, komandas kapteiņa vārdu un uzvārdu, kā arī kontaktinformāciju (tālrunis, e-pasts).

Konkursa dienā komandas kapteiņiem jāiesniedz pilns komandas dalībnieku saraksts, norādot vārdu, uzvārdu, augstskolu un fakultāti.
Uzvarētāju noteiks konkursa žūrija, kuras sastāvā būs LSA un Simple Express pārstāvji. Komandas dalībnieki, kas tiks atzīti par uzvarētājiem, saņems zemo Simple Express biļetes braucienam pēc izvēles uz Kauņu, Varšavu vai Tallinu abos virzienos.

Hannes Saarpuu,
valdes priekšsēdētājs

Pēdējās ziņas

2010-04-13 LU Studentu teātra iestudējums „Liesmojošā tumsā" - Gada izrāde 2009
2010-04-13 Daiņa Kārkluvalka fotogrāfiju izstāde
2010-04-13 Deju kolektīvu repertuāra pārbaudes skates
2010-04-13 Jauna izglītojošā programma Talsu novada muzejā - ”Ūdrs 2010. Mednis 2010”
2010-04-13 Jūrmalā notiks krievu romanču festivāls
2010-04-13 TAROM 2010. gada 29. martā atklāj jaunu maršrutu Rīga – Bukareste
2010-04-13 Marta pirktākie albumi – Lady Gaga, Vēbers un Madonna
2010-04-13 Rīgas Latviešu biedrībā notiks Labdarības koncerts skolotājas un bērnu dziesmu autores Vitas Siliņas piemiņai
2010-04-12 Jūrmalā viesosies tūrisma firmu pārstāvji no Ķīnas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski