Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lidojumus sāks šogad piektā jaunā lidsabiedrība - AeroSvit

2010-04-09

19. aprīlī starptautiskajā lidostā „Rīga” darbu sāks šogad piektā jaunā lidsabiedrība - Ukrainas nacionālā aviokompānija AeroSvit. Ukrainas lidsabiedrība veiks lidojumus katru dienu starp Rīgu un Kijevu.

AeroSvit maršrutā Kijeva – Rīga - Kijeva lidos katru dienu, veicot 7 tiešos reisus nedēļā. Lidsabiedrība lidojumus veiks ar Embraer 145 gaisa kuģi.

Lidojuma ilgums ir viena stunda un 45 minūtes.

Lidojumu grafiks*:

- Izlidošana no Rīgas 08:50 – ielidošana Kijevā 10:25
- Izlidošana no Kijevas 20:15 – ielidošana Rīgā 21:55


*Pēc vietējā laika

VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters uzsver: „Tas, ka šogad jau piektā lidsabiedrība sāk lidojumus uz Rīgu ir labākais novērtējums darbam, kas ieguldīts vairāku gadu garumā starptautiskās lidostas „Rīga” konkurētspējas celšanai. Rīga ir kļuvusi par lielāko aviosatiksmes mezglu Baltijas valstīs un tai ir pieaugošs potenciāls Ziemeļeiropas reģiona mērogā. 17 lidsabiedrības, kas nodrošina tiešos lidojumus uz 81 galamērķi liecina ne tikai par starptautiskās lidostas „Rīga” kā aviosatiksmes centra iespējām, bet arī lidostas darbinieku profesionalitāti un sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti. Neapšaubāmi, tas ir arī jaunajās tarifu politikas, kas ir viena  no zemākajām  un konkurētspējīgākajām starp Eiropas galvaspilsētu lidostām, nopelns. Starptautiskā lidosta „Rīga” turpina paplašināt lidojumu ģeogrāfiju gan Eiropas dienvidu un Ziemeļu, gan arī Āzijas virzienā. No Rīgas pieejamais galamērķu klāsts paver ne tikai plašu ceļojumu izvēli Latvijas, Igaunijas un Lietuvas iedzīvotājiem, kas ir vietējais tirgus, bet nodrošina arī transfēra pasažieru skaita pieaugumu, jo daudzi pasažieri izvēlas lidojumus caur Rīgu, lai nokļūtu Skandināvijā vai Dienvideiropā, Krievijā un NVS valstīs.”

Aviokompānija AeroSvit ir dibināta 1994. gadā un šobrīd ir lielākā aviopārvadājumu kompānija Ukrainā. Šobrīd AeroSvit lidsabiedrība piedāvā plašāko galamērķu klāstu lidojumiem no Ukrainas. Aviokompānija apkalpo 60 starptautiskos maršrutus, kas Ukrainu savieno ar galvaspilsētām, biznesa centriem un kūrortpilsētām 29 valstīs, ieskaitot Azerbaidžānu, Bulgāriju, Kanādu, Ķīnu, Horvātiju, Kipru, Čehiju, Ēģipti, Igauniju, Vāciju, Grieķiju, Ungāriju, Indiju, Izraēlu, Itāliju, Latviju, Lietuvu, Maltu, Melnkalni, Poliju, Pakistānu, Krieviju, Serbiju, Zviedriju, Taizemi, Turciju, Apvienoto Karalisti, Amerikas Savienotajām Valstīm un Apvienotajiem Arābu Emirātiem. AeroSvit nodrošina arī lidojumus uz vairākiem administratīvajiem centriem Ukrainā – Dņeprapetrovsku, Doņecku, Zaporožji, Ivano-Frankovsku, Ļvovu, Odesu, Simferopoli un Harkovu.

AeroSvit flotē ir 17 Boeing tipa gaisa kuģi. Tuvākajos gados AeroSvit plāno atjaunot un paplašināt savu floti gandrīz 3.5 reizes. Plānots, ka ap 2011. gadu lidsabiedrība sāks izmantot nākamās paaudzes Boeing 737-800 NG vidējās un lielās garo pārlidojumu lidmašīnas.

Mārtiņš Langrāts
VAS „Starptautiskā lidosta “Rīga””
Preses sekretārs

Pēdējās ziņas

2010-04-09 Notiks labdarības koncerts „Ar visām četrām!”
2010-04-09 „Mazajā ģildē” būs Raimonda Paula kora mūzikas koncerts
2010-04-09 Bērzu sulu dienas Turaidā – būsim skaisti un veseli!
2010-04-09 Vecpilsētā un Rīgas parkos patrulēs Jātnieku policija
2010-04-09 airBaltic aicina Ekonomikas ministru apmeklēt aviosabiedrību
2010-04-09 Ventspils Piedzīvojumu parka virvju trase jau pieejama
2010-04-09 Greznā un trakā Latviešu Radio Ballīte Kandavā
2010-04-08 Starptautiskā lidosta „Rīga” iekļūst pasaules starptautisko lidojumu reitingā
2010-04-08 Jau no 9. aprīļa Ķīpsalā – izstāde un šovs “Fiesta Expo 2010”!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski