Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic uzsāk sadarbību ar ERGO /ERV ceļojumu apdrošināšanas jomā

2010-04-08

No aprīļa sākuma Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsāk sadarbību ar apdrošināšanas grupu ERGO /ERV, lai savā mājas lapā www.airBaltic.com piedāvātu uzlabotu ceļojumu apdrošināšanu.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “airBaltic apgrozījums 2009. gadā pārsniedza 300 miljonus eiro. 50% biļešu tiek iegādātas aviosabiedrības mājaslapā, tādējādi www.airBaltic.com ir lielākais interneta veikals Baltijas reģionā. Tajā atrodams viss ceļojumam nepieciešamais – aviobiļetes, viesnīcas, auto noma un drīzumā – pat saulesbrilles ceļotājiem, kas iecienījuši atpūtu pludmalē. Mēs pastāvīgi papildinām savu piedāvājumu ar jauniem produktiem un pakalpojumiem."

Dr. Kestutis Bagdonavičius, ERGO grupas Baltijas uzņēmumu valdes priekšsēdētājs: "Mēs esam ļoti gandarīti par iespēju piedāvāt airBaltic un tās klientiem augstām kvalitātes prasībām atbilstošus ceļojumu apdrošināšanas risinājumus. Šis ir pavisam jauns ceļojumu apdrošināšanas produkts Baltijas valstīs, un tā cenas ir ļoti pievilcīgas. Galvenā priekšrocība klientiem ir tā, ka šī apdrošināšana sedz arī ziemas sporta veidus un niršanu bez papildu apdrošināšanas maksas un ar vienotu apdrošināšanas prēmiju apmēru.”

No aprīļa www.airBaltic.com mājas lapā pieejamā ceļojumu apdrošināšana paredz arī sporta traumu un sporta inventāru apdrošināšanas iespēju.

airBaltic mājaslapā iegādātās ERV /ERGO ceļojuma apdrošināšanas polises īpašniekus apkalpos biroji 15 Eiropas valstīs. Baltijas valstīs par airBaltic klientiem rūpēsies ERGO grupas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas filiāles. Pārējās 12 valstīs ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumus airBaltic klientiem nodrošinās ERV. Saraksts ar valstu apdrošināšanas birojiem atrodams www.airBaltic.com mājas lapas sadaļā “Ceļojumu apdrošināšana”.

airBaltic ir paziņojusi par provizorisko 2009.gada peļņu 14 miljonu latu (20 miljonu eiro) apmērā un pērn sasniegusi pasažieru pieaugumu par 6% – līdz 2,75 miljoniem pasažieru. Šogad airBaltic jau ir paziņojusi par vienpadsmit jaunu lidojumu maršrutu atklāšanu no Rīgas, ieskaitot Madridi, Belgradu, Vāsu, Ūmeo, Beirūtu, Amānu, Mančestru, Rovaniemi, Kūsamo, Visbiju un Lulea.
 

Pēdējās ziņas

2010-04-08 Informēs par Nordea Rīgas maratona jauno trasi
2010-04-08 Jau no 9. aprīļa Ķīpsalā – izstāde un šovs “Fiesta Expo 2010”!
2010-04-08 Starptautiskā lidosta „Rīga” iekļūst pasaules starptautisko lidojumu reitingā
2010-04-07 Ambientās džeza operas “Pilsētas romance” radošā komanda atvainojas, ka 7. aprīlī Ventspilī, “Jūras vārtos” plānotā izrāde nenotiks.
2010-04-07 Deivids Bērns un Fatboy Slim izdod konceptalbumu
2010-04-07 “Metallica” koncertu Rīgā iesildīs arī “Fear Factory” no ASV
2010-04-07 „Rīgas Mākslas telpā” atklās spāņu mākslinieku izstādi
2010-04-06 Gada izrāde 2009
2010-04-06 Informatīvā diena Turaidas muzejrezevātā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski