Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas dome ar uzņēmējiem apspriež konkursa „Jaunais vilnis” atbalsta aktualitātes

2010-04-06

Šodien, 6.aprīlī, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietniece Larisa Loskutova tikās ar pilsētas tūrisma jomu pārstāvošajiem uzņēmējiem, lai pārrunātu šī brīža aktualitāti – konkursa „Jaunais vilnis” nākotni saistībā ar Jūrmalas pilsētu.

Pēdējā laikā plašu rezonansi guvis konkursa līdzpriekšsēdētāja Maestro Raimonda Paula paziņojums par atteikšanos piedalīties konkursa žūrijas darbā. Tādējādi zem jautājuma zīmes ir konkursa turpmākās norises vieta.

Kā zināms, konkurss „Jaunais vilnis” ir viens no centrālajiem Jūrmalas vasaras sezonas notikumiem, kas veicina plašu tūristu un pilsētas viesu pieplūdumu. Ļoti tieši un nepastarpināti tas iespaido gan pilsētas uzņēmējus, gan viesnīcu un atpūtas vietu īpašniekus. Lai uzklausītu viņu viedokli šajā jautājumā, gadskārtējās tūrisma sezonas prezentācijas laikā ar tūrisma jomu saistīto uzņēmēju domas šodien uzklausīja pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietniece Larisa Loskutova.

„Neviens no šodienas sanāksmes dalībniekiem neteica „nē” konkursa norisei Jūrmalā. Gluži pretēji – uzņēmēji ir ieinteresēti, lai „Jaunais vilnis” arī turpmāk notiktu tieši te. Koncerta dalībnieki un viesi, ierodoties mūsu pilsētā, izmanto visas iespējas, ko sniedz Jūrmala – viesnīcas, restorānus un kafejnīcas, atpūtas vietas, spa piedāvājumus, taksometru pakalpojumus un citus; tāpat daudzi no viņiem, uzturoties šeit ilgāku laiku, nelaiž garām iespēju apmeklēt arī Rīgu. Ne tikai finansiālais ieguldījums, bet arī Jūrmalas vārds, kas izskan milzu auditorijā, ir tā pievienotā vērtība, ko mums dod šis konkurss”, uzsver L.Loskutova.

Plānots, ka vistuvākajā laikā šis jautājums tiks apspriests arī kopīgā Jūrmalas uzņēmēju un kultūras konsultatīvajā padomē, tādējādi prezentējot pilsētas uzņēmēju un kultūras darbinieku viedokli. „Kopā mēs meklēsim atbalsta iespējas konkursam „Jaunais vilnis”, tā organizatoriem un arī Maestro Raimondam Paulam”, sacīja L.Loskutova.

 

Inese Auniņa
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.

Pēdējās ziņas

2010-04-06 Lieldienu brīvdienās starptautiskajā lidosta „Rīga” liela pasažieru plūsma
2010-04-06 Informatīvā diena Turaidas muzejrezevātā
2010-04-06 Gada izrāde 2009
2010-04-01 Pavadīsim Lieldienas Mežaparkā !
2010-04-01 Rīgā notiks mazo vokālistu konkurss „Cālis 2010”
2010-04-01 Rīgas lidostā turpinās melno mersedesu taksometru bandītisms
2010-03-31 Rīgas lidosta – Best Enjoyed Slowly
2010-03-31 Noslēgušies pūtēju orķestru konkursi
2010-03-31 Lieldienu brīvdienās uz Turaidas muzejrezervātu!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski