Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Krievijas tūrisma organizatori interesējas par Jūrmalu

2010-03-31

Šīs nedēļas nogalē no 31.marta līdz 2.aprīlim Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļa sadarbībā ar savu tūrisma informācijas pārstāvniecību Maskavā Jūrmalā uzņems 18 tūrisma organizatorus no Krievijas. Vizītes mērķis ir iepazīstināt ar kūrortpilsētas tūrisma produktiem.

Krievijas tūrisma organizatori apmeklēs lielu daļu Jūrmalas tūrisma mītņu un populārākos apskates objektus, kā arī iepazīsies ar kūrortpilsētas vēsturi un kultūrvēsturisko mantojumu.

Jūrmalas pašvaldība regulāri aicina viesos Krievijas un citu valstu tūrisma organizatorus. Tas dod iespēju klātienē pārliecināties, ka Baltijas lielākā kūrortpilsēta saviem viesiem spēj piedāvāt plašu un unikālu atpūtas un izklaides programmu, ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī mūsdienīgi aprīkotas telpas dažādiem semināriem un konferencēm.

Darbs ar ārvalstu tūrisma organizatoriem ietilpst Jūrmalas pilsētas domes tūrisma veicināšanas plānos līdzās Jūrmalas pašvaldības un pilsētas tūrisma infrastruktūras pārstāvju dalībai dažādos tūrisma gadatirgos, daudzveidīga informatīvā materiāla nodrošināšanai gandrīz desmit svešvalodās un citiem tūristu interesi stimulējošiem pasākumiem.

Nepārtraukti notiek dialogs ar dažādu valstu tūrisma industrijas pārstāvjiem. Piemēram, 29.aprīlī Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas vadītāja piedalījās apaļā galda diskusijā ar Latvijas vēstniekiem Vācijā, Igaunijā, Krievijā, Zviedrijā, Lietuvā un Somijā. Viņa sniedza ieskatu jaunumos Jūrmalas tūrisma infrastruktūrā, pasākumos, sadarbības projektos ar ārvalstu partneriem, kā arī informēja par aktivitātēm, ko plānots īstenot, lai sadarbībā ar Latvijas diplomātiskajām pārstāvniecībām veicinātu tūristu piesaisti Jūrmalas kūrortpilsētai.

Šajā diskusijā piedalījās arī Latvijas ārlietu ministrs. Tikšanās mērķis bija aktualizēt situāciju tūrisma nozarē, pārrunāt līdzšinējo pieredzi un iespējamās turpmākās sadarbības formas, kas veicinātu tūrisma attīstību Latvijā kopumā.

 

Inese Auniņa
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.

Pēdējās ziņas

2010-03-31 Jauns videomateriāls par latviešu seno amatu prasmēm
2010-03-31 Par ko dzied un sapņo pilsētas meitene?
2010-03-31 E.Aldermane atklās restaurēto ēdamistabu Jūgendstila muzejā
2010-03-31 RĪGAS KORU MĒNESIS 2010 jeb Spēlējam uz visu banku!
2010-03-31 Klajā nāk Krega Deivida albums “Signed, Sealed, Delivered”
2010-03-31 Starptautiskās lidosta „Rīga” kapacitāte gada laikā sasniegs 5,5 miljonus pasažieru
2010-03-31 Pilsēta tērpusies Lieldienu rotā, lai priecētu ventspilniekus un pilsētas viesus
2010-03-31 Pasažieru pārvadātājs palielina apgrozījumu par 2 miljoniem eiro
2010-03-31 airBaltic sāk lidojumus maršrutos Kūsamo-Lapēnranta un Kūsamo-Rīga

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski