Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Turaidas muzejrezervātā atklāj brīvās pieejas internetu

2010-03-29

Tuvojoties tūrisma sezonai, rūpēs par apmeklētāju apkalpošanas kvalitātes pilnveidošanu un jaunu pakalpojumu piedāvājumu, trešdien 31. martā plkst.15.00 tiks atvērts brīvās pieejas interneta stends Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā.

Brīvās pieejas interneta stends muzejrezervāta Apmeklētāju centrā būs kā papildus interaktīvs informācijas avots, kuru izmantojot bez maksas ikviens apmeklētājs varēs iegūt ziņas par kultūrtūrisma objektiem un citām apskates vietām Siguldas un Krimuldas novadā, kā arī visā Latvijā. Ikvienam interesentam būs iespēja iegūt informāciju arī par pusdienošanas vai nakšņošanas iespējām, par transporta pakalpojumu pieejamību u.c. ar tūrisma nozari saistītiem piedāvājumiem.

Lai klientiem samazinātu informācijas meklēšanas laiku, muzejrezervāta publiskā interneta sākumlapā tiks piedāvātas saites uz LiveRiga, Latvijas Piļu un muižu asociācijas, Vidzemes tūrisma asociācijas, Latvijas muzeju biedrības, Siguldas novada domes un Gaujas nacionālā parka mājas lapām, kurās pieejama visplašākā informācija par aktīvas un saturīgas atpūtas iespējamām Siguldas novadā, Vidzemē un Rīgā. Rūpējoties par apmeklētāju dažādajām interesēm, interneta sākumlapā būs nodrošināta iespēja ievākt informāciju arī no populārākajiem Latvijas tūrisma portāliem – „Travelnews”, „Travelnet” un „Tours”.

Papildus muzejrezervāta sagatavotajiem ceļvežiem, bukletiem un citiem izdales materiāliem, brīvās pieejas publiskā interneta stends būs vēl viens veids, kurā iegūt papildus informāciju arī par Turaidas muzejrezervāta piedāvājumu un aktualitātēm.

Brīvās pieejas interneta stends tapis sadarbībā ar SIA „Latvian Intelligent Systems”, SIA „SG Dizains”, SIA „Lattelecom”. Tā dizainu, tāpat kā visa Apmeklētāju centra iekārtojumu, veidojis mākslinieks Ģirts Boronovskis. Muzejrezervāts izsaka pateicību un ir gatavs arī turpmāk strādāt komandā ar saviem sadarbības partneriem, atbalstītājiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, lai uzlabotu apmeklētāju apkalpošanas kvalitāti, dažādotu informācijas avotus un sekmētu tās pieejamību apmeklētājiem.

Mūsdienu tehnoloģijas dod iespēju ikvienam nejusties atrautam no savas ierastās vides arī muzejrezervātā, jo caur Apmeklētāju centra publiskā interneta piedāvājumu, izmantojot e-pastu publiskajos portālos, ikviens varēs sazināties arī ar saviem tuviniekiem, draugiem, darba kolēģiem, aizsūtot viņiem ziņu vai kādu fotogrāfiju ar Turaidas pili vai Gaujas senielejas ainavu.


Anda Skuja
TMR Krājuma un izglītojošā darba daļas vadītāja

Pēdējās ziņas

2010-03-29 Vasaras sezonā no starptautiskās lidostas „Rīga” ievērojami palielināsies galamērķu un reisu skaits
2010-03-29 Pārventas bibliotēku Ventspilī atzīst par pagājušā gada labāko jaunbūvi Latvijā
2010-03-29 Rīga un Ūmeo konkretizē sadarbību 2014. gada kultūras galvaspilsētu statusā
2010-03-29 Rīgā uzstāsies Societa Umanitaria konkursa Milānā Grand Prix laureāts klarnetists Remī Delange no Francijas
2010-03-29 “Melo–M” iegūst trešo vietu “Terem Crossover Competition” konkursā Sanktpēterburgā
2010-03-29 Lieldienu tirdziņš un pasākums ar īstiem trušiem un lielajām šūpolēm
2010-03-29 Pārgājienu takas Latvijā – jauna karte Latvijas apceļotājiem un diskusija „Latvija – kājāmgājējiem”.
2010-03-29 Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” sezona noslēgusies
2010-03-29 Olimpiskais centrs „Ventspils” aicina uz slidošanu Lieldienu noskaņā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski