Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspilī devīto reizi notiks tūrisma konference

2010-03-29

Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjus, studentus, kā arī citus interesentus piektdien, 9.aprīlī, Ventspils Augstskolas 1.auditorijā piedalīties 9. Ventspils tūrisma konferencē.

Tā  sāksies plkst. 10:30 ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja un Tūrisma komisijas priekšsēdētāja Didža Ošenieka uzrunu. Konferences darbs ir paredzēts līdz plkst. 16:00, un to vadīs Kurzemes Tūrisma asociācijas valdes loceklis Artis Gustovskis.

Tematiski konference organizēta trīs daļās. Pirmajā daļā tiks stāstīts par aktualitātēm Latvijas tūrisma politikā un tūrisma mārketinga stratēģijā, kā arī par jauno Latvijas tūrisma tēlu un zīmolu. Kā referenti uzstāsies LR Ekonomikas ministrijas Tūrisma nodaļas vadītāja Marina Paņkova un Tūrisma attīstības valsts aģentūras direktors Armands Slokenbergs. Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks stāstīs par Ventspils attīstības plāniem līdz 2013.gadam, bet Ventspils Tūrisma informācijas centra vadītājs Guntars Seilis informēs par Eiropas Savienības atbalstītajiem Ventspils tūrisma attīstību veicinošajiem projektiem. Kurzemes Tūrisma asociācijas (KTA) valdes priekšsēdētāja Monta Krafte iepazīstinās ar tūrisma attīstības tendencēm Kurzemes reģionā un KTA plāniem 2010.gadam.

Otrajā daļā uzstāsies Latvijas Kempingu asociācijas priekšsēdētāja Dace Markvarte un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas izpilddirektore Santa Graikste. Ventspils pašvaldības pārstāvji no Ventspils muzeja, Olimpiskā centra „Ventspils”, SIA „Kurzemes filharmonijas” un Komunālās pārvaldes informēs par jaunu sporta, kultūras un tūrisma objektu atklāšanu un esošo darbības rādītājiem. Tūrisma uzņēmēju viedokli paudīs Iveta Rīvāne no tūrisma aģentūras „Tobago”.

Lai rastu labākos risinājumus kā tūrisma uzņēmējiem veiksmīgi darboties nozarei tik grūtajā laikā, konferences organizatori aicina ikvienu dalībnieku aktīvi piedalīties diskusijās, dalīties pieredzē, izteikt priekšlikumus pašvaldības pārstāvjiem par nepieciešamo atbalstu.

Trešā daļa būs praktiskā daļa. Konferences dalībnieki dosies apskatīt Piejūras brīvdabas muzeja Mazbānīša jaunos trasi, kā arī Mazirbes stacijas un Aizputes lokomotīvju depo ēku vēsturisko repliku būvniecības gaitu. Tāpat interesenti varēs apmeklēt Ventspils Peldbaseina jauno Ūdens atrakciju un SPA kompleksu.

Konference apmeklējama bez maksas. Pieteikties Ventspils Tūrisma informācijas centrā līdz 07.04.2010. Adrese: Dārza iela 6, tālrunis 636 22263, e-pasts: tourism@ventspils.lv.

 
9. Ventspils tūrisma konferences programma.
 

Inga Aulmane
Ventspils TIC sabiedrisko attiecību menedžere

Pēdējās ziņas

2010-03-29 Vasaras sezonā no starptautiskās lidostas „Rīga” ievērojami palielināsies galamērķu un reisu skaits
2010-03-29 Pārventas bibliotēku Ventspilī atzīst par pagājušā gada labāko jaunbūvi Latvijā
2010-03-29 Rīga un Ūmeo konkretizē sadarbību 2014. gada kultūras galvaspilsētu statusā
2010-03-29 Rīgā uzstāsies Societa Umanitaria konkursa Milānā Grand Prix laureāts klarnetists Remī Delange no Francijas
2010-03-29 “Melo–M” iegūst trešo vietu “Terem Crossover Competition” konkursā Sanktpēterburgā
2010-03-29 Lieldienu tirdziņš un pasākums ar īstiem trušiem un lielajām šūpolēm
2010-03-29 Pārgājienu takas Latvijā – jauna karte Latvijas apceļotājiem un diskusija „Latvija – kājāmgājējiem”.
2010-03-29 Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” sezona noslēgusies
2010-03-29 Olimpiskais centrs „Ventspils” aicina uz slidošanu Lieldienu noskaņā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski