Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Līgatnes „Padomju slepenā bunkurā” aicina slepenos aģentus realitātes spēlei „Objekts X”.

2010-03-25

Rehabilitācijas centrā „Līgatne” piektdien, 26.martā plkst. 19.00 Padomju slepenajā bunkurā - notiks realitātes spēle „Objekts X”. Spēles mērķis ir ļaut dalībniekiem iejusties slepeno aģentu lomās un izpildīt slepenu uzdevumu autentiskā vidē.

Pirmā spēle notika 24. februārī. Dalībniekiem bija jāatrod slepenais objekts un jānogādā virszemē. Dažs ar uzdevumu tika galā pārdesmit minūšu laikā, bet citam tas prasīja vairāk kā stundu. Visi spēles dalībnieki apgalvoja, ka šis bijis īpašu sajūtu pasākums, jo papildus sacensību spriedzei nācies darboties neierastos apstākļos - tumsā, dūmu aizsegā un autentiskā atomkara bunkurā, kas papildināts ar atbilstošiem rekvizītiem. Ilgmārs, pirmās spēles dalībnieks, dalās piedzīvotā: „Realitātes spēle ‘’Objekts X’’ ir ļoti interesanta spēle, atraktīviem jauniešiem un ne tikai. Man realitātes spēles izjūtas bija ļoti pozitīvas. Jo spēle bija aizraujoša, kad bija jāmeklē nezināma viela. Tā gaisotne bija super, jo telpā plūda dūmi, un ložņāšana pa tiem kambariem bija aizraujoša. Kad biju atradis ‘’Objektu X’’ devos uz Izeju, kur mani sagaidīja, valsts drošības aģents, kurš pārbaudīja vai tik tiešām ir atrasta nezināmā viela.”

Spēles organizētāji sola, ka šoreiz uzdevums būs sarežģītāks un objekta atrašana prasīs krietni vairāk laika, iemaņu un atjautības. Pirms spēles, gaidot savu startu, dalībnieki skatīsies atbilstošas videomontāžas, bet pēc finiša, līdz spēli beidz pēdējais dalībnieks, varēs izmēģināt spēkus dažādās atjautības un citās sacensībās.

„Padomju slepenais bunkurs” ir tūristu iecienīts apskates objekts, kas atrodas Līgatnes novada „Skaļupēs”, SIA „Rehabilitācijas centrs „Līgatne” teritorijā. Tas izbūvēts pagājušā gadsimta 80-tajos gados politiskās un valsts varas elites vajadzībām valsts vadīšanai atomkara gadījumā. Bunkurs atrodas 9 metrus zem zemes. Tā kopējā plātība ir 2000m² un šis ir vienīgais autentiski saglabāts bunkurs Latvijas teritorijā. Tam slepenības zīmogu noņēma tikai 2003. gadā.

Spēles norises vieta:
Padomju slepenais bunkurs, SIA "Rehabilitācijas centrs "Līgatne"

Dalībnieki:
spēles dalībnieks varbūt jebkurš cilvēks, kas sasniedzis 12 gadu vecumu. Līdz 12.g.v. spēlē var piedalīties kopā ar vecākiem/aizbildņiem;

Pieteikšanās un informācija par spēli pa tālruni: 64161915; 26467747 vai
e-pastu: hotel@rehcentrsligatne.lv

Spēles organizatori:
SIA "Rehabilitācijas centrs "Līgatne"", Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs,

Informāciju sagatavoja
S.Usāne

Pēdējās ziņas

2010-03-25 Šodien darbu sāk trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem
2010-03-25 Atjaunotajā Turaidas baznīcā Pūpolsvētdienā atsākas dievkalpojumi
2010-03-25 Sestdien sākas Tradicionālo prasmju skolas 2010 nodarbības
2010-03-25 Muzikālais teātris „Baltie lāči” Lieldienās aicina uz jaunu koncertprogrammu „Ir tādi cilvēki”
2010-03-25 Ventspili reklamēs starptautiskajā tūrisma izstādē "TUR 2010" Gēteborgā
2010-03-25 Latviešu tautas lietišķās mākslas izstāde Flensburgā, Vācijā
2010-03-24 „Jūras vārtos“ atklās Andra Vītoliņa personālizstādi
2010-03-24 Dailes teātra jaunumi
2010-03-24 Pūtēju orķestru konkursos Jelgavā piedalīsies gandrīz tūkstotis dalībnieku

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski