Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīga veidos Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīcības komiteju

2010-03-18

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien akceptēja Rīgas domes prezidija lēmumprojektu par Rīcības komitejas izveidi, lai Rīgā nodrošinātu Latvijas skolu jaunatnes X dziesmu un deju svētku norisi.

Rīcības komitejas vadītājs būs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, viņa vietnieki būs pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane. Komitejā darbosies arī pārstāvji no vairākiem domes departamentiem, kā arī no Rīgas pašvaldības policijas, Rīgas pilsētas būvvaldes Pilsētvides dizaina pārvaldes, Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas meži” un Rīgas Tūrisma koordinācijas un informācijas centra.

Komitejai vajadzēs organizēt svētku dalībnieku izmitināšanu un ēdināšanu, rūpēties par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu svētku norišu un dalībnieku izmitināšanas vietās, koordinēt svētku dalībnieku transporta kustību, kā arī, nepieciešamības gadījumā, organizēt papildu sabiedrisko transportu, sadarboties svētkiem atbilstoša pilsētas noformējuma izveidē.

Galīgais lēmums par Rīcības komitejas izveidi būs jāpieņem domes prezidijam. Latvijas skolu jaunatnes X dziesmu un deju svētki notiks no 6. jūlija līdz 11. jūlijam.

Informāciju sagatavoja
Dzintra Āboliņa

Pēdējās ziņas

2010-03-18 Melngalvju nams izstrādājis jaunu ekskursiju programmu
2010-03-18 Izveidots jauns pakalpojumu portāls www.eriga.lv
2010-03-18 Rīgas bērnu un jauniešu konkurss „Es gribu jums pateikt…”
2010-03-18 Starptautiskā lidosta „Rīga” darbinieki palīdz lapsas ievainotam klijānam
2010-03-18 Aicinām uz semināru "Audumu pinumi"
2010-03-18 Rīga un Frankfurte pie Mainas sadarbosies izstāžu un konferenču centra būvniecībā Latvijā
2010-03-17 Olimpiskais centrs „Ventspils” aicina izteikt ierosinājumus par nosaukumiem abiem Ventspils ūdens atrakciju parkiem
2010-03-17 Jāzepa dienas tirdziņš Ludzas Amatnieku centrā 20. martā
2010-03-17 Pūtēju orķestru konkursi Jelgavā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski