Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Uzņēmēji: Vizīte Sanktpēterburgā atver durvis biznesa kontaktiem

2010-03-15

Kopā ar Rīgas domes delegāciju pagājušajā nedēļā Sanktpēterburgu apmeklēja arī daudzi Rīgas un Latvijas uzņēmēji. Viņi piedalījās konferencē „Rīga un Sanktpēterburga: partnerība un kooperācija”, kur notika uzņēmumu prezentācijas, kā arī uzņēmēju kontakbiržā. Daudziem uzņēmējiem bija arī divpusējas tikšanās ar saviem esošajiem un potenciālajiem biznesa partneriem.

Rīgas Piena kombināta valdes loceklis Jānis Ceičs:
„Tā bija vērtīga, neapšaubāmi lietderīga vizīte, kuras laikā noritēja pozitīvas sarunas ar pilsētas vadītājiem un potenciālajiem sadarbības partneriem. Mēs ar savu produkciju jau gadiem ilgi esam Krievijas tirgū, interese par mums ir liela, un šī vizīte noteikti pavērs jaunas iespējas, arī parādoties Krievijas lielo veikalu tīklos ar jauno „Rīgas tirdzniecības markas” zīmolu.”

SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” padomes priekšsēdētājs Guntis Piteronoks:
„Svarīgākais ir tas, ka interesi par mūsu produkciju ir izrādījuši Sanktpēterburgas tirdzniecības tīkli. Pašlaik tiek risināti tehniskas dabas jautājumi, pirmām kārtām par cenām, kādas tur veidosies pēc produkcijas atmuitošanas. Ceru, ka mums izveidosies laba sadarbība.”

SIA „Lāči” īpašnieks Normunds Skauģis:
„Pašlaik grūti teikt, kāda būs Sanktpēterburgas tirdzniecības tīklu attieksme. Mēs tikāmies ar divu tirdzniecības tīklu pārstāvjiem, pašlaik gatavojam viņiem piedāvājumu. Kā klāsies – to mēs redzēsim tuvākā vai tālākā nākotnē. Vērtējot vizīti, gribu uzsvērt - ikviens solis biznesa attīstībā ir solis uz priekšu.”

SIA „Lido” īpašnieks Gunārs Ķirsons:
„Jebkurš biznesa brauciens ir vērtējams pozitīvi - jo vairāk un labāk prezentēsimies, jo vairāk būs darbavietu. Šajā braucienā uz Sanktpēterburgu mēs jau esam atraduši trīs ļoti nopietnus partnerus. Šo piektdien viņi brauks pie mums, lai risinātu konkrētas sarunas par investīcijām. Viņi grasās ieguldīt naudu, mēs – atvērt savus uzņēmumus Pēterburgā.”

SIA „Gulbenes Baltā pils” valdes priekšsēdētājs Jurģis Ābele:
„Protams, Krievijas tūristiem Rīga un Jūrmala ir galvenais magnēts. Taču mūsu interesēs ir panākt, lai tie ciemiņi, kas Latvijā ierodas ar autotransportu, robežu šķērsotu pie Pleskavas, tādējādi izvēlētos maršrutus caur Latviju, nevis caur Igauniju. Un mēs Vecgulbenes muižā varam viņiem piedāvāt komfortablu pirmo nakstsmītni, jo ceļš no Sanktpēterburgas līdz Rīgai daudziem ir pārāk nogurdinošs vienai dienai. Tieši par šo tēmu mums bija ļoti ražīgas sarunas ar Sanktpēterburgas tūroperatoriem. Ir panāktas vairākas vienošanās, ka viņi apmeklēs mūsu Vecgulbenes muižas kompleksu, un esmu pārliecināts, ka tiks noslēgti konkrēti sadarbības līgumi. Tāpēc Rīgas domes un uzņēmēju kopējo vizīti Krievijas Ziemeļu galvaspilsētā vērtēju kā ļoti izdevušos. Jāsaprot, ka tādu politiķu kā Sanktpēreburgas gubernatores tikšanās ar Rīgas domes priekšsēdētāju patiešām reāli paver durvis biznesa kontaktiem Krievijā.”


Sagatavoja
V.Daugmalis

Pēdējās ziņas

2010-03-15 Rīgas domes amatpersonas ar Sanktpēterburgas kolēģiem dalās pieredzē par pilsētas izgaismošanu
2010-03-15 Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” pavasara gaidīšanas svētki
2010-03-15 E.Aldermane: „Esam sākuši gatavoties Rīgas dienām Sanktpēterburgā”
2010-03-15 Filma par Rīgu gūst panākumus tūrisma filmu festivālā Berlīnē
2010-03-15 Jūrmala piedalīsies divos ES projektos tūrisma un kūrorta attīstībā
2010-03-12 Ezis un Vāvere aicina uz Vitamīnu balli bērnu pilsētiņās!
2010-03-12 Sanktpēterburgā notiek Rīgas tūrisma uzņēmumu prezentācija un Latvijā ražotu produktu degustācija
2010-03-11 Rīga un Sanktpēterburga stiprinās sadarbību tūrismā un kultūrā, veicinās pārtikas eksportu
2010-03-11 Pūtēju orķestris „Rīga” skolēniem atklās deju mūzikas burvību

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski