Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sanktpēterburgā notiek Rīgas tūrisma uzņēmumu prezentācija un Latvijā ražotu produktu degustācija

2010-03-12

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs šodien Sanktpēterbugā atklāja konferenci "Rīga un Sanktpēterburga: partnerība un kooperācija". Konferenci moderē Latvijas Republikas ģenerālkonsule Sanktpēterburgā Iveta Sers. Sanktpēterburga konferencē ir pārstāvēta ar augsta līmeņa amatpersonām. Tajā piedalās Sanktpēterburgās vicegubernators Mihails Osejevskis, kura atbildības joma ir Sanktpēterburgas ekonomiskās attīstības, finanšu, nodokļu un ražošanas jautājumi, kā arī Krievijas Tūrisma industrijas savienības viceprezidents, Ziemeļrietumu reģionālās nodaļas direktors Sergejs Korņejevs.

„Ekonomisko sakaru stiprināšana ar Sanktpēterburgu Rīgai ir vitāli svarīga, jo dod iespēju virzīt mūsu uzņēmējus Krievijas tirgū, veicināt eksportu. Rīgai ir jāatgriežas Krievijas un Eiropas tūrisma kartēs, mūsu pārtikas produkcijai ir jāieņem cienīga vieta ārējos tirgos, un Rīgas pašvaldība ir gatava darīt visu, kas no mums atkarīgs, lai panāktu labus rezultātus šajās jomās,” saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Konferencē Sanktpēterburgā piedalās daudzi uzņēmēji no Rīgas un tās apkārtnes. Tajā piedalās ar Siguldas domes priekšsēdētājs Uģis Mitrēvics un citi Siguldas domes pārstāvji. Konferencē ir pārstāvēts Rīgas Tūrisma attīstības centrs, aviokompānija Air Baltic, SPA viesnīca „Baltic Beach Hotel”, Vecgulbenes muiža, Siguldas tūrisma objekti un citi tūrisma nozares uzņēmumi. Konferences ietavros notiek tūrisma nozares uzņēmumu prezentācijas.

Otrajā konferences daļa tiks prezentēts projekts „Rīgas tirdzniecības marka” un notiks „Rīgas tirdzniecības markas” ražotāju produkcijas degustācija.

Pēc konferences Latvijas Republikas Ģenerālkonsulātā notiks arī uzņēmēju kontaktbirža.

„Esam pateicīgi Latvijas Reopublikas Ģenerālkonsulātam Sanktpēterburgā un personīgi ģenerālkonsulei Ivetai Sers par lielo atbalstu Rīgas delegācijas vizītes organizēšanā. Šis ir lielisks piemērs, kā pašvaldības un valsts institūcijas sadarbībā var panākt lieliskus rezultātus, atbaltīt Latvijas uzņēmējus, pilsētas un valsts attīstību,” atzīmē Nils Ušakovs.


Sagatavoja
A.Kononova
 

Pēdējās ziņas

2010-03-12 Ezis un Vāvere aicina uz Vitamīnu balli bērnu pilsētiņās!
2010-03-11 Rīga un Sanktpēterburga stiprinās sadarbību tūrismā un kultūrā, veicinās pārtikas eksportu
2010-03-11 Pūtēju orķestris „Rīga” skolēniem atklās deju mūzikas burvību
2010-03-10 Cēsis aicina ciemos ceļotājus no kaimiņu valstīm un Latvijas
2010-03-10 Izsludināts radošo darbu konkurss „Dabas daudzveidības mirkļi!”
2010-03-10 VARA VĒTRAS UN INTARA REŠETINA KONCERTPROGRAMMAI "TU ESI SKAISTA VISOS NIEKOS, SĪKUMOS" - PAPILDKONCERTS
2010-03-10 Uz tikšanos aicina vietējos amatniekus
2010-03-10 Talsu novada sportistiem Ziemas Olimpiāde ir veiksmīgi noslēgusies
2010-03-10 Bērnu un jauniešu veidota izstāde Cēsu Izstāžu namā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski