Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Cēsis aicina ciemos ceļotājus no kaimiņu valstīm un Latvijas

2010-03-10

Februāris ir īstais laiks iepazīstināt ceļotājus ar vasaras sezonas atpūtas iespējām, jo jau vairāk nekā 10 gadus tieši februārī notiek starptautiskās tūrisma izstādes visas trijās Baltijas valstīs – gan „Balttour” Rīgā, gan „Tourest” Tallinā un „Vivattur” Viļņā. Šogad visās trijās izstādēs tika popularizēts arī Cēsu un apkārtējo novadu tūrisma, atpūtas un kultūras piedāvājums.

Cēsu pašvaldības pārstāvji izstādēs interesentus iepazīstināja ar 2010. gada aktualitātēm – gaidāmo pasākumu plānu, kā arī aicināja baudīt ziemu un sniegu uz lielāko slēpošanas centru Baltijā – Cēsīm, kur slēpošanas kompleksi „Žagarkalns” un „Ozolkalns” piedāvā garākos nobraucienus un lielāko trašu dažādību Baltijā.

Ja lietuvieši jau ir iepazinuši mūsu ziemas piedāvājumu, tad igauņiem tas vēl ir jaunums, jo līdz šim viņi labprātāk izvēlējušies slēpot Otepē vai doties uz netālo Somiju. Šogad mūsu ziemeļu kaimiņi izrādīja lielu interesi par iespējām doties slēpot un snovot uz Cēsīm.

Baltijas valstis ir Cēsīm ir nozīmīgs tūrisma tirgus. Kā liecina iepriekšējo gadu statistikas dati, šo trīs valstu ceļotāji sastāda 56% no kopējā ceļotāju skaita Cēsu pusē.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs no visām izstādēm ir atvedis un var piedāvāt cēsniekiem un apkārtnes iedzīvotājiem kvalitatīvus izdales materiālus par Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tūrisma objektiem, ceļošanas iespējām.

Cēsu dalība izstādēs šogad notika ERAF projekta „Cēsu pilsmuižas parka atjaunošana tūrisma attīstībai” ietvaros, prezentējot Cēsu piedāvājumu – jauna tūrisma objekta Cēsu pilsmuižas parkā veidošanu.

 


Valda Malceniece
Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Pēdējās ziņas

2010-03-10 Izsludināts radošo darbu konkurss „Dabas daudzveidības mirkļi!”
2010-03-10 VARA VĒTRAS UN INTARA REŠETINA KONCERTPROGRAMMAI "TU ESI SKAISTA VISOS NIEKOS, SĪKUMOS" - PAPILDKONCERTS
2010-03-10 Uz tikšanos aicina vietējos amatniekus
2010-03-10 Talsu novada sportistiem Ziemas Olimpiāde ir veiksmīgi noslēgusies
2010-03-10 Bērnu un jauniešu veidota izstāde Cēsu Izstāžu namā
2010-03-09 Ilonas Breģes Rekviēma pirmatskaņojums 25.03. Rīgas Domā
2010-03-09 Tematisks pasākums „No šūpuļa līdz kapam...”
2010-03-09 Jauns DVD „8 brīnumlietas, ko latvieši joprojām dara”
2010-03-09 RCB grāmatu izsniegšanas punkts „Saulaino dienu bibliotēka” pārceļas uz jaunām telpām

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski