Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izsludināts radošo darbu konkurss „Dabas daudzveidības mirkļi!”

2010-03-10

Dabas aizsardzības pārvalde izsludina radošo darbu konkursu „Dabas daudzveidības mirkļi!”, kurā aicina piedalīties visus interesentus, kuriem ir vēlme izzināt dabas daudzveidību un padalīties ar saviem iegūtajiem iespaidiem un novērojumiem. Konkursa devīze - „Ieraugi, pastāsti un dzīvo līdzi dabai!”

Konkursā tiek gaidīti nelieli radoši darbi, kuros attēloti autoru vērojumi un emocionālie pārdzīvojumi par Latvijas dabas daudzveidības izpausmēm, tās meklējumiem un izzināšanu.

Latvijas daba ir ļoti daudzveidīga, to veido tūkstošiem augu un dzīvnieku sugu, tās izpausmes mainās līdz ar gadalaikiem. Jūsu piemājas zālienā rāpo simtiem kukaiņu, starp tiem vairāku sugu vaboles. Mežā dzied simtiem putnu – vai atpazīstat to balsis? Pļavā zied simtiem puķu – vairākas no tām varbūt ir aizsargājamas. Ielūkojieties ciešāk dabā, meklējiet un izziniet Latvijas dabas daudzveidību! Savus meklējumus, atklāsmes vai emocionālos pārdzīvojumus par dabas daudzveidības izpausmēm atspoguļojiet stāstos, iemūžiniet fotogrāfijās un sūtiet mums!

Konkurss notiek no 2010. gada 8. marta līdz 31. oktobrim trīs posmos.
Ziemas un pavasara posms - 8. marts - 31. maijs;
Vasaras posms - 1. jūnijs - 31. augusts;
Rudens posms - 1. septembris - 31. oktobris.

Katra posma labāko darbu autori saņems dažādas balvas no konkursa atbalstītājiem, kā arī bezmaksas ekskursiju kādā no Latvijas īpaši aizsargājamām dabas teritorijām zinošu gidu pavadībā.

Atgādinām, ka ar ziemas un pavasara tematiku saistītie darbi iesniedzami līdz 31. maijam!

Plašāka informācija par konkursu, konkursa nolikums un anketa atrodama Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapas www.daba.gov.lv sadaļā ‘aktualitātes’ – ‘Radošo darbu konkurss’ -http://www.daba.gov.lv/public/lat/aktualitates/radoso_darbu_konkurss/

Konkurss tiek rīkots 2010tā - Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada pasākumu ietvaros, lai sekmētu sabiedrības iesaistīšanos Latvijas dabas daudzveidības izzināšanā un novērtēšanā, rosinātu cilvēku vēlmi doties dabā, kā arī radītu izpratni par dabas vērtību saudzēšanas un saglabāšanas nepieciešamību, tādējādi nodrošinot tās ilgtspējīgu pastāvēšanu un saglabāšanu arī nākamajām paaudzēm.

Dalībnieka anketa lejupielādei
Konkursa nolikums PDF faila veidā

Konkursu atbalsta UNESCO, Vides ministrija, Latvijas Dabas fonds, Latvijas Dabas muzejs, Gaujas NP Fonds, muzejs „Andrupenes lauku sēta”.

Pēdējās ziņas

2010-03-10 Cēsis aicina ciemos ceļotājus no kaimiņu valstīm un Latvijas
2010-03-10 VARA VĒTRAS UN INTARA REŠETINA KONCERTPROGRAMMAI "TU ESI SKAISTA VISOS NIEKOS, SĪKUMOS" - PAPILDKONCERTS
2010-03-10 Uz tikšanos aicina vietējos amatniekus
2010-03-10 Talsu novada sportistiem Ziemas Olimpiāde ir veiksmīgi noslēgusies
2010-03-10 Bērnu un jauniešu veidota izstāde Cēsu Izstāžu namā
2010-03-09 Ilonas Breģes Rekviēma pirmatskaņojums 25.03. Rīgas Domā
2010-03-09 Tematisks pasākums „No šūpuļa līdz kapam...”
2010-03-09 Jauns DVD „8 brīnumlietas, ko latvieši joprojām dara”
2010-03-09 RCB grāmatu izsniegšanas punkts „Saulaino dienu bibliotēka” pārceļas uz jaunām telpām

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski