Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Arī Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja ceļot ar Simple Express zemo cenu autobusiem

2010-03-05

Sākot ar 15. aprīli, arī Latvijas iedzīvotāji varēs izmantot Baltijā pirmos zemo cenu pasažieru pārvadājumus ar Simple Express autobusiem. Pirmie maršruti no Rīgas tiks atklāti uz Kauņu un Varšavu, savukārt vasaras vidū tiek plānots uzsākt pārvadājumus arī uz Tallinu, tādejādi paplašinot galamērķu izvēli tiem ceļotājiem, kuriem izmaksas ir noteicošais faktors.

„Tirgus analīze norāda, ka pēdējo 2 gadu laikā ir dubultojies to iedzīvotāju skaits, kuri nedodas ceļojumos ārpus Latvijas dēļ salīdzinoši augstajām transporta izmaksām. Tajā brīdī, kad 5 latu robežās var aizbraukt ne tikai uz Liepāju, bet arī uz Kauņu vai Tallinu, izvēles iespējas strauji paplašinās,” norāda Simple Express pārstāvis Hannes Saarpuu.

Pirmos divus mēnešus pasažieriem no Latvijas tiks nodrošinātas iepazīšanās cenas – par 6 eiro no Rīgas varēs doties uz Kauņu, savukārt par 14 eiro – uz Varšavu. Sākot ar 15. jūniju, biļete uz Kauņu maksās 8 eiro, izņemot piektdienas un svētdienas, kad to varēs iegādāties par 11 eiro. Savukārt biļete uz Varšavu pēc iepazīšanās cenu beigām maksās 23 eiro, izņemot piektdienas un svētdienas, kad to varēs iegādāties par 28 eiro.

„Pēdējo gadu straujās izmaiņas Baltijas valstu ekonomiku attīstībā ir iezīmējušas arī jaunas tendences starpvalstu pasažieru pārvadājumu nozarē. Pieprasījums pēc braucieniem ar autobusiem būtiski palielinājies divās galvenajās auditorijās. Viena no tām ir uzņēmēji, kas meklē iespējas samazināt izdevumus par darījumu braucieniem. Otra auditorija ir jaunieši un cilvēki, kuriem svarīgi ir ceļot, par to maksājot pēc iespējas mazāk. Tāpēc ar aprīli piedāvāsim Baltijā pirmos zemo cenu braucienus ar autobusiem,” skaidro H.Saarpuu.

Simple Express ir Baltijas vadošās autobusu kompānijas „LUX Express” zemo cenu zīmols, kurš ceļotājiem no Baltijas un Polijas piedāvā sasniegt populārākos galamērķus par zemāko cenu tirgū.


Elīna Dobulāne,
komunikācijas konsultante

 

Pēdējās ziņas

2010-03-05 Teātra mēnesis Rīgas Jūgendstila muzejā
2010-03-05 Mālpils muižā 27.martā plkst. 16:00 Koncerts „TAUTAS LAIKS”
2010-03-05 Februārī pasažieru skaits starptautiskajā lidostā „Rīga” palielinās par 21 procentu
2010-03-05 Pūtēju orķestris „Rīga” rīko festivālu „WINDSTREAM”
2010-03-05 Olimpiskā centra „Ventspils” dāvana sievietēm 8.martā
2010-03-04 Šadē turpina uzvaras gājienu Latvijā
2010-03-04 Ainārs Šlesers : Vizīte ASV noslēgusies ar lieliskiem rezultātiem
2010-03-04 Erkila Puaro atveidotāja ģimenes saknes atrastas Daugavpilī
2010-03-04 Ventspilī aicina uz pēcpusdienu bērniem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski