Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vasarā startēs Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons

2010-03-01

2010. gadā Latvijas un Baltijas garo distanču šosejas skrējieniem piebiedrosies jaunas sacensības – Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons, kas šogad norisināsies 20. jūnijā. Sacensību mērķis ir popularizēt skriešanu un nūjošanu kā masu sportu tieši Ventspilī: lai Ventspils kļūtu par Latvijas skriešanas galvaspilsētu, lai Ventspils parki un stadioni vakaros būtu pilni ar skriešanas, nūjošanas un veselīga dzīves veida piekritējiem, lai tiem ventspilniekiem, kuri jau nodarbojas ar skriešanu (gan sportisku mērķu vadīti, gan veselības uzlabošanas nolūkos), būtu iespēja piedalīties augsta līmeņa sacensībās ar lielu dalībnieku skaitu. Savukārt tiem ventspilniekiem, kas līdz šim par saviem skrējieniem ir tikai domājuši vai noskatījušies uz sporta pasākumiem no malas, vai pat vispār nav par sportu un fizkultūru interesējušies, rastos vēlme piebiedroties veselību izstarojošajam skrējēju pulkam.

Jau no š.g. 1.marta visi Ventspilnieki tiek laipni aicināti reģistrēties Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonam mājas lapā www.pusmaratons.lv. Elites sportisti varēs cīnīties par uzvaru un sadalīt naudas balvu fondu 845 LVL, skriešanas entuziasti un nūjotāji varēs izmēģināt spēkus pusmaratonā vai satelītskrējienā, bet bērni izskrieties bērnu skrējienā.

Sacensību centrālā norises vieta, starta un finiša zona atradīsies pie Piedzīvojumu parka, Saules ielā 141. Pusmaratona trase būs sertificēta un to veidos 4 apļi pa pilsētas ielām no Piedzīvojumu parka līdz pilsētas centram un atpakaļ. Satelītskrējiena dalībnieki un nūjotāji veiks vienu apli (5,3km) kopā ar pusmaratona dalībniekiem.

Rezultātu fiksēšanai tiks izmantota Championchip elektroniskā sistēma. Trasē būs izvietoti dzirdināšanas punkti, kā arī pēc finiša katram dalībniekam būs iespēja saņemt uzkodas un dzērienus. Pilsētas centra zonā skrējējus uzmundrinās muzikālie kolektīvi.

Ja citos sporta un kultūras pasākumos mēs, ventspilnieki, galvenokārt, esam skatītāju lomā un vērojam notiekošo no malas, tad Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā ikviens ventspilnieks tiek aicināts kļūt par šī topošā Ventspils lielākā masu sporta pasākuma dalībnieku un kopīgi veidot lielu notikumu. Aprīlī un maijā tiks organizēti koptreniņi, kuros skriešanas entuziasti un visi, kuri vēlās sākt nodarboties ar skriešanu, varēs saņemt treneru un speciālistu ieteikumus.

Skrējienā īpaši tiek aicinātas piedalīties Ventspils uzņēmumu, organizāciju un Ventspils skolu komandas, lai izcīnītu “Sportiskākā Ventspils uzņēmuma” un “Sportiskākās Ventspils skolas” titulu. Vienīgais vērtēšanas kritērijs – kopējais komandas dalībnieku skaits, skaitot kopā visas distances (bērnu skrējiens, nūjošana, statelītskrējiens un pusmaratons).

Informācija par Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonu – nolikums, trases shēma, reģistrēšanās, padomi par treniņprocesu, informācija par organizatoriem u.c., ir atrodama sacensību mājas lapā www.pusmaratons.lv.

Sacensības Ventspilī plānots rīkot katru gadu svētdienā pirms Līgo svētkiem. lai skriešanas entuziasti ar labi padarīta darba sajūtu pēc kārtīgi noskrieta skrējiena varētu kārtīgi nosvinēt Līgo svētkus.

Sacensības organizē biedrība “Ventspils maratona klubs” ar SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils”” atbalstu. Sīkāka informācija pa telefoniem 29149170 Andris Valerts, 29288659 Māris Priedēns un 29217674 Aigars Matisons.

 

Andris Valerts
Biedrība “Ventspils maratona klubs”

Pēdējās ziņas

2010-03-01 Vērtīgas balvas un samazināta autostāvvietas maksa starptautiskajā lidosta „Rīga”
2010-03-01 Grāmatu maiņas punkts Ķīpsalā gūst necerēti lielu atsaucību
2010-03-01 Vēlās brokastis ar māksliniekiem Patriciju Brekti un Māri Subaču
2010-03-01 Izsludina skiču konkursu Hercoga Jēkaba vides objektam Kuldīgā!
2010-03-01 Vokālā ansambļa ANIMA SOLLA koncerts Bauskas pilī
2010-03-01 TOP TEĀTRA DIENAS KONCERTS "ŠAUJ AMORS BULTU..."
2010-02-26 Akcija februāra nogalē Turaidā!
2010-02-26 Rīt Līvu Akvaparkā atvērtā durvju diena Saeimas deputātiem.
2010-02-26 Ūdrītis un Balode ar stopiem uz Ķīnu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski