Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīt Līvu Akvaparkā atvērtā durvju diena Saeimas deputātiem.

2010-02-26

Daudzfunkcionālajā ūdens un izklaides atrakciju kompleksā „Līvu Akvaparks” rīt, 27. Februārī tiek rīkota atvērto durvju diena 9.Saeimas deputātiem.

Uzņēmuma vadība no plkst. 14.00 līdz 15.00 gatava deputātiem prezentēt Līvu Akvaparka darbības stratēģiju daudzfunkcionālo ūdens Atrakciju parku Baltijas un Eiropas kontekstā. Bez tam deputāti tiks iepazīstināti arī ar ienākošo un vietējo tūristu īpatsvaru Līvu Akvaparkā. Pēc diskusijas plānots Līvu Akvaparka aktīvās zonas apmeklējums, kura laikā deputāti var iepazīties ar situāciju tūristu apmeklētības ziņā.

Kā jau tika ziņots, Līvu Akvaparka vadība rīko atvērto durvju dienu kā aicinājumu paplašināt tūrisma izpratni pēc būtības un pārskatīt nodokļu likmi ienākošā tūrisma nozarei kopumā, ne tikai viesnīcām.
„Šobrīd izskatās, ka Saeimas deputāti tiek aicināti atbalstīt sava veida labvēlības statusa piešķiršanu tikai viesnīcām”, tā Akvaparka izpilddirektore Velta Lasmane, turpinot „ja mēs Latvijā šobrīd domājam, runājam un rīkojamies tūrisma, eksporta prioritēšanā, tad viesnīcas būtu skatāmas kā ļoti svarīgs ienākošo tūrismu veicinošs objekts. Vienlaikus ir netaisnīgi diskriminēt citus tūrisma objektus, unikālā Latvijā, kuri ir nozīmīgi Eiropas merogā : restorānus LIDO, un arī Līvu Akvaparku, kuriem tūristu piesaistes apjoma ziņā valstī analogu nav.”

Līvu Akvaparku 6 gadu laikā apmeklējuši vairāk nekā 2 miljoni cilvēku no visām pasaules malām. 60% - tāds ir ārzemju apmeklētāju īpatsvars.

„Domāju, ka labāk vienreiz redzēt, nekā vairākkārt dzirdēt. Kaut pašlaik nav pilnvērtīga atpūtas sezona, rīkojam atvērto durvju dienu 9. Saeimas deputātiem, lai tie pārliecinātos par tūristu apjomu Akvaparkā. Tā būtu vienreizēja iespēja deputātiem veikt sava veida dzīvo izpēti, proti, runāt ar tūristiem un dzirdēt, kas viņuprāt ir galvenie tūrisma objekti Latvijā. Un šim izpētes projektam nebūtu jātērē valsts budžeta miljoni, piesaistot, kādu konsultāciju uzņēmumu.”

Par Līvu Akvaparku:
"Līvu Akvaparks" darbojas kopš 2003.gada 30.decembra. Kopējā kompleksa platība ir 18000m2, t.sk. vasarā ārā 6000m2. Tas aprīkots ar 20 dažādas pakāpes sarežģītības slīdnēm (nobraucieniem) un 11 baseiniem, t.sk., lielo viļņu un vissezonas āra baseinu, plūstošo upi un strūklaku salu, u.c.. No atrakcijām slavens ar lielāko Eiropā un 3. lielako pasaule atrakciju Tornado Lāsēns. Kompleksa izveidē ieguldīti 16 miljoni eiro, vēlāk vasaras āra pludmalē – 0,6 miljoni eiro. Vidēji gadā uzņem 340 000 atpūtnieku. Kopš 2006.gada Pasaules akvaparku asociācijas biedrs.


Zanda Krastiņa
SIA „Ivetas Balodes Komunikāciju Konsultācijas”

Pēdējās ziņas

2010-02-26 Akcija februāra nogalē Turaidā!
2010-02-26 Ūdrītis un Balode ar stopiem uz Ķīnu
2010-02-26 Klajā nāks albums ar “Operas spoka” turpinājumu
2010-02-26 airBaltic atklās septiņus jaunus maršrutus Somijā un divus jaunus maršrutus Igaunijā
2010-02-26 Aicinām uz „Zivju pikniku" Karlīnes ielā
2010-02-25 Sestdien sākas novadu deju kolektīvu skates
2010-02-25 Grāmatu maiņas punktā grāmatas maina arī Dālderis, Tīle un Visockis
2010-02-25 Tūrisma aģentūras “Poētika” speciālie piedāvājumi 2010. gadam. Kūrorts un veselības tūrisms
2010-02-25 Vidzemes deju svētku Caur sidraba birzi gāju repertuāra konkurss

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski