Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic atklās septiņus jaunus maršrutus Somijā un divus jaunus maršrutus Igaunijā

2010-02-26

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vasaras sezonā atklās septiņus jaunus maršrutus Somijā un divus jaunus maršrutus no Tallinas. Jaunie maršruti ir daļa no aviokompānijas paplašināšanās stratēģijas Somijā un Igaunijā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: „Somija un Igaunija ir nozīmīgi airBaltic tirgi. Tā kā lidosta Rīga ir pārsniegusi projektēto maksimālo pasažieru apkalpošanas kapacitāti, mēs paplašināmies airBaltic galvenajos tirgos. Esam pārliecināti, ka Somijā un Igaunijā ir nepietiekams lidojumu skaits. Jaunu tiešo lidojumu atvēršana no Tallinas (Igaunijas) ir stratēģisks airBaltic solis.”

Papildus jaunajiem maršrutiem airBaltic uzlabos savu piedāvājumu Somijas patērētājiem, palielinot ikdienas lidojumus maršrutā Lapēnrata – Rīga un vasaras sezonā nodrošinot lidojumus katru dienu septiņas dienas nedēļā maršrutā Helsinki – Rīga. Pilnīgs airBaltic lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājas lapā www.airbaltic.com.

Jaunie maršruti Somijā tiek ieviesti kopā ar somu valodas versijas atklāšanu mājas lapai www.airbaltic.com, kurā tiek piedāvātas pieejamas cenas un ērti lidojumi, ceļojumu komplekti (lidojumi + viesnīcas), kā arī vairāki citi produkti un pakalpojumi.

airBaltic ir paziņojusi par provizorisko 2009.gada peļņu 14 miljonu latu (20 miljonu eiro) apmērā un pērn sasniegusi pasažieru pieaugumu par 6% – līdz 2,75 miljoniem pasažieru. 2010.gadā airBaltic atklās vismaz deviņus jaunus tiešo lidojumu maršrutus no Rīgas. Līdz šim aviokompānija jau ir paziņojusi par tādiem galamērķiem kā Madride, Belgrada, Vāsa, Ūmeo, Beirūta, Ammāna, Mančestra, Rovaniemi un Kūsamo. Pagājušā mēneša laikā airBaltic jau izsludinājusi kopumā 10 tiešo lidojumu galamērķus no Viļņas – Londona, Parīze, Minhene, Berlīne, Amsterdama, Roma, Hamburga, Mančestra, Dublina un Oslo.

Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur savu Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Pēdējās ziņas

2010-02-26 Akcija februāra nogalē Turaidā!
2010-02-26 Rīt Līvu Akvaparkā atvērtā durvju diena Saeimas deputātiem.
2010-02-26 Ūdrītis un Balode ar stopiem uz Ķīnu
2010-02-26 Klajā nāks albums ar “Operas spoka” turpinājumu
2010-02-26 Aicinām uz „Zivju pikniku" Karlīnes ielā
2010-02-25 Sestdien sākas novadu deju kolektīvu skates
2010-02-25 Grāmatu maiņas punktā grāmatas maina arī Dālderis, Tīle un Visockis
2010-02-25 Tūrisma aģentūras “Poētika” speciālie piedāvājumi 2010. gadam. Kūrorts un veselības tūrisms
2010-02-25 Vidzemes deju svētku Caur sidraba birzi gāju repertuāra konkurss

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski