Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Restel pievienojas lojalitātes programmai BalticMiles

2010-02-24

Somijas lielākais viesnīcu un restorānu uzņēmums Restel ir pievienojies aviokompānijas airBaltic lojalitātes programmai BalticMiles.

Restel komercdirektors Lāss Lindevals (Lasse Lindevall): „Esam gandarīti un pagodināti izveidot partnerību ar airBaltic, iesaistoties lojalitātes programmā BalticMiles. Tā mēs klientiem piedāvājam jaunu veidu, kā iepazīties ar mūsu viesnīcu Cumulus, viesnīcu un kūrortu Rantasipi, viesnīcas Seurahuone Helsinkos, kā arī viesnīcas Ikaalinen Spa piedāvājumu, vienlaikus izmantojot lojalitātes programmas BalticMiles nodrošinātās priekšrocības. Mēs prognozējam veiksmīgas ilgtermiņa uzņēmējdarbības attiecības ar airBaltic.”

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: „Pēc rekordlielas peļņas 2009.gadā, airBaltic plāno šogad Somijas maršrutos pārvadāt ceturtdaļmiljonu pasažieru. Somija jau tagad ir airBaltic lielākais tirgus pēc galamērķu skaita. Mēs izvērtēsim iespēju paplašināt maršrutu tīklu Somijā, lai mūsu pasažieri varētu ērti nokļūt vēl vairāk Restel viesnīcās un restorānos.”

Restel ir Somijas lielākais viesnīcu un restorānu uzņēmums ar 46 viesnīcām 28 pilsētās, kurās kopā ir vairāk nekā 7000 numuri. Restel viesnīcu grupā ir starptautiskā Crowne Plaza viesnīca Helsinkos, Holiday Inn viesnīcas, Rantasipi un Cumulus viesnīcas, Ikaalinen Spa viesnīca, kā arī Seurahuone viesnīca Helsinkos. Restel savos teju 300 restorānos piedāvā gan Somijas, gan citu kultūru virtuves. Starp tiem ir gan pilsētas krogi un ģimeņu restorāni, gan naktsklubi.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas valstu patneruzņēmumu lojalitātes programma. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. Pašlaik BalticMiles ir iesaistīti piecpadsmit partneri – airBaltic, airBalticTravel.com, ESPA Riga, Eurolines, Forum Cinemas, Islande Hotel, Latvijas Mobilais Telefons, Līvu Akvaparks, LSG Sky Chefs, Neste Latvija, Nordea, Restel, Reval Hotels, SAS un Sixt. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

Klienti var pieteikties BalticMiles, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama Baltic Outlook žurnālā lidmašīnā, airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga. Pieteikumu var aizpildīt arī tiešsaistē www.balticmiles.com un zvanot uz airBaltic zvanu centru.

Somijā airBaltic lido uz Helsinkiem, Tamperi, Kupio, Oulu, Turku, Lapēnrantu un Vāsu. Neatkarīgi no izlidošanas vietas, airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur savu Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.
 

Pēdējās ziņas

2010-02-24 Rīgas mākslas telpā atklās Patricijas Brektes personālizstādi
2010-02-24 airBaltic janvārī rekordaugsts publikāciju skaits visā pasaulē
2010-02-24 Rātsnamā atklās skolēnu mākslas darbu izstādi „Mana pilsēta un tās iedzīvotāji”
2010-02-24 Notiks slēpošanas sacensības visai ģimenei
2010-02-23 LMK piedāvā “Brit Awards” apskatu
2010-02-23 Objekts „X”
2010-02-23 Labākās idejas Rumbulas attīstībai piedāvājuši jaunie arhitekti no Itālijas
2010-02-23 “Rammstein” pieprasa vēl papildu 100 skatuves strādnieku
2010-02-23 Rīt, 24. februārī, Helēna Kozlova un grupa "Levīti" Rīgas mākslas telpā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski