Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rātsnamā atklās skolēnu mākslas darbu izstādi „Mana pilsēta un tās iedzīvotāji”

2010-02-24

Piektdien, 26. februārī plkst. 14.00 Rātsnama (Rātslaukums 1) 2. stāvā tiks atklāta bērnu un jauniešu zīmējumu, gleznojumu, trīsdimensiju maketu un fotogrāfiju izstāde  „Mana pilsēta un tās iedzīvotāji” (My city and it’s citizens). Izstādē būs redzami Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas, Strazdumuižas internātskolas, Igaunijas nevalstiskās organizācijas „Omos” dalībnieku zīmējumi, kā arī fotogrāfa Ojāra Saulīša darbi. Izstāde būs skatāma līdz 26.martam.

Izstāde ir tapusi starptautiska projekta „Demokrātijas robežu paplašināšana” ietvaros, sadarbojoties Igaunijas nevalstiskajai organizācijai „Omos”, Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolai un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam. Šo projektu atbalsta Eiropas Savienības Jaunatnes komisija un tā mērķis ir pētīt un veicināt bērnu un jauniešu iespējas līdzdarboties sabiedriski politiskos procesos, izmantojot arī mākslas un žurnālistikas līdzekļu palīdzību. Izstādē „Mana pilsēta un tās iedzīvotāji” varēs ieraudzīt jauno pilsētnieku skatījumu uz dzimtās pilsētas attīstību.

Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Gvido Princis saka: „Esam gandarīti par jauno pilsētnieku aktīvu iesaistīšanos un interesi par mūsu pilsētas attīstību. Šī izstāde notiek vienlaicīgi ar profesionālo projektu izstādi „Rīgas arhitektūra projektos”, kas ļauj daudzpusīgi aplūkot dažādus priekšstatus, idejas un vīzijas par Rīgas nākotni raugoties gan no speciālistu viedokļa, gan no jauniešu skatu punkta.”

Savukārt izstādes projekta vadītājs Vilnis Heinrihsons uzsver: „Šī izstāde ir jauno rīdzinieku un viņu draugu redzējums par pilsētas dzīvi tagad un nākotnē. Kopumā izstāde rāda, cik ieinteresēti un aktīvi savas pilsētas un pilsētnieku sejā ielūkojušies un to atklājuši jaunie mākslinieki, uz līdzvērtīgi aktīvu, līdzdalīgu attieksmi aicinot arī ikvienu no mums.”

Laipni aicinām mediju pārstāvjus piedalīties izstādes „Mana pilsēta un tās iedzīvotāji” atklāšanā.

Pēdējās ziņas

2010-02-24 Notiks slēpošanas sacensības visai ģimenei
2010-02-24 airBaltic janvārī rekordaugsts publikāciju skaits visā pasaulē
2010-02-24 Restel pievienojas lojalitātes programmai BalticMiles
2010-02-24 Rīgas mākslas telpā atklās Patricijas Brektes personālizstādi
2010-02-23 Rīt, 24. februārī, Helēna Kozlova un grupa "Levīti" Rīgas mākslas telpā
2010-02-23 “Rammstein” pieprasa vēl papildu 100 skatuves strādnieku
2010-02-23 Labākās idejas Rumbulas attīstībai piedāvājuši jaunie arhitekti no Itālijas
2010-02-23 Objekts „X”
2010-02-23 LMK piedāvā “Brit Awards” apskatu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski