Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

DAILES TEĀTRIS VIESOSIES LIEPĀJĀ, LIEPĀJNIEKI - RĪGĀ

2010-02-22

3. MARTĀ plkst. 19.00 Biļanas Srbļanovičas traģikomēdiju SISEŅI varēs noskatīties LIEPĀJAS TEĀTRĪ. Režisora Mihaila Gruzdova iestudētā serbu dramaturģes luga ir viena no populārākajām un skatītāju visvairāk apmeklētajām Dailes teātra izrādēm, kas pulcē spožu aktieru ansambli - uz Liepāju dosies Rēzija Kalniņa, Ivars Auziņš, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Indra Briķe, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš un Ilze Vazdika. Biļetes var iegādāties Liepājas teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs, to cena no 5 līdz 10 latiem.

Kamēr Dailes teātris viesosies Liepājā, 3. MARTĀ plkst. 19.00 Marka Kamoleti komēdiju PIDŽAMA SEŠIEM Liepājas teātris rādīs DAILES TEĀTRĪ. Režisors Rolands Atkočūns iestudējumu nosaucis par „garnējumu franču gaumē”, kas lieliski raksturo izrādē notiekošo - uz skatuves tiek savērpts īsts kaislību virpulis. Iestudējumā attēlots asprātīgs, negaidītu un smieklīgu notikumu pilns vakars kādā tipiskā franču ģimenē. Lomas atveido Edgars Pujāts, Jūlija Ļaha, Egons Dombrovskis, Inese Kučinska, Kaspars Gods un Signe Ruicēna. Biļetes iespējams iegādāties Dailes teātra un “Biļešu paradīzes” kasēs, to cena no 4 līdz 10 latiem.

Savukārt 20. MARTĀ plkst. 16.00 VENTSPILS TEĀTRA NAMĀ "JŪRAS VĀRTI" tiks rādīta Mārtina Makdonas traģikomēdija LĪNENAS SKAISTUMKARALIENE, kas būs pēdējā šī Mihaila Gruzdova iestudējuma izrāde. “Līnenas skaistumkaraliene” ir izcila traģikomēdija par mātes un meitas mīlestību un naidu, kas ātri pārvēršas viens otrā. Ventspilī to izspēlēs Mirdza Martinsone, Ilze Vazdika, Juris Kalniņš un Gints Grāvelis. Biļetes nopērkamas Ventspils teātra nama „Jūras vārti” kasē.

Jūsu Dailes teātris

Pēdējās ziņas

2010-02-22 Noslēdzies mākslas projekts „Atmiņas par nākotni”
2010-02-22 Uzdod gatavot pludmales vasaras sezonai
2010-02-19 DŽ.DŽ.DŽILINDŽERS IESTUDĒ MARKA REIVENHILA "TERORISTI"
2010-02-19 “Melo-M” pārstāvēs Latviju starptautiskā izpildītāju konkursā Sanktpēterburgā
2010-02-19 Markus Riva izdod pirmo singlu “Love to You” no jaunā albuma
2010-02-19 „Financial Times” atzīst Rīgu par vienu no Eiropas konkurētspējīgākajām pilsētām
2010-02-19 Starptautiskā lidosta „Rīga” īstenos nozīmīgus lidlauka modernizācijas un rekonstrukcijas projektus
2010-02-18 Ziedojumi glābējsilītēm Latvijas reģionos
2010-02-18 Laiks ceļošanai sācies uz „Dižvīr’ zem’ – Kurzem’ ”!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski