Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Humora šovs „Sieviešu diena” Latvijas lielākajās pilsētās

2010-02-17

Tuvojoties Sieviešu dienai, pavasarīgi draiskās noskaņās pie skatītājiem nāk jauns, oriģināls humora šovs. Muzikālais humora šovs būs vērojams jau 28. februārī Ogres kultūras centra lielajā zālē, bet pēc tam martā un aprīlī tas priecēs un uzjautrinās skatītājus Latvijas lielākajās pilsētās.

Tā kā pasākuma tēma ir Sieviešu diena, tad tajā būs viss par un ap sievietēm – biznesā, mājās, politikā, ārzemēs, pilsētā un laukos. Skatītājiem būs iespēja iepazīt visdažādākos sieviešu tipus, raksturus un paradumus, bet, lai labāk tos parādītu, arī vīriešiem tiks uzticētas sieviešu lomas. Protams, pavisam bez vīriešiem neiztikt! Humora šovā piedalīsies izcilākie Latvijas humoristi – Zane Daudziņa, Indra Burkovska, Roberts Gobziņš, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Ainars Bumbieris, Ufo (koncertā Rīgā), kā arī grupas „Baltie lāči” līderis Andris Baltacis.

Vasarā un rudenī jau rīkotajā humora šovā „Humora vasara un atvasara” skatītājus aizrāva un neatstāja vienaldzīgus Jāņa Jarāna un Daiņa Porganta atveidotais lieliskais duets Mildiņa un Skaidrīte. Arī šajā pasākumā abas dāmas dalīsies ar skatītājiem savos piedzīvojumos no jaunības dienām un ikdienas, dos padomus sievietēm, kā labāk izprast vīriešus, kā arī neiztikt bez kādas skanīgas dziesmas.

Koncertuzvedums sniegs iespēju skatītājiem paviesoties dažādos populāros televīzijas šovos – “Sieviešu dienas degpunkts”, “Krīzes miljonārs”, “Ekstrasensa cīņas” un citos, kā arī tikties ar pirmajām Latvijas princesēm. Šī būs unikāla iespēja satikt arī populāras pasaules estrādes zvaigznes, kuri par godu Sieviešu dienai izpildīs dziesmas par mīlestību latviešu valodā. Īpašus muzikālus un citādus sveicienus ir sagatavojuši visi šova dalībieki, kuru atveidotos tēlos skatītāji bez grūtībām varēs atpazīt sabiedrībā un televīzijas ekrānos redzētās populārās personas.

Koncertuzveduma veidotāji uzskata, ka Sieviešu diena ir tā mūsu pagātnes un tagadnes sastāvdaļa, kas visos cilvēkos izraisa, ja arī ne vēlēšanos šos kādreiz populāros padomju svētkus aktīvi svinēt, tad smaidu par tiem noteikti!

Humora šovs „Sieviešu diena” martā un aprīlī notiks arī Jelgavā, Tukumā, Salacgrīvā, Valmierā, Rīgā (08.03.), Kuldīgā, Ventspilī, Limbažos, Bauskā, Liepājā un Preiļos. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā kultūras namos un „Biļešu Paradīze” kasēs.

Piedāvā Radošā Apvienība „Meistaru Teātris”.

Pēdējās ziņas

2010-02-17 Iepirkšanās centrā „Olimpia” atklās plašu arhitektūras projektu izstādi
2010-02-17 N.Ušakovs atklās Māra Subača izstādi
2010-02-17 Mežaparkā tiks veidotas slēpošanas trases
2010-02-17 airBaltic atklāj airBaltic Training aviācijas apmācību centru Rīgā
2010-02-17 NO 18. FEBRUĀRA - BIĻETES UZ APRĪĻA IZRĀDĒM
2010-02-17 Šadē albums – pašlaik pirktākais Latvijā
2010-02-17 Igauņi uzstādījuši jaunu rekordu tūrismā!
2010-02-16 Daugavpilī, 25., 26., 27.februārī VIII Daugavpils starptautiskais masku tradīciju festivāls
2010-02-15 Līvu Akvaparks rīko atvērto durvju dienu Saeimas deputātiem.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski