Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

NO 18. FEBRUĀRA - BIĻETES UZ APRĪĻA IZRĀDĒM

2010-02-17

18. FEBRUĀRĪ sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra aprīļa izrādēm.

9. APRĪLĪ Lielajā zālē notiks Mihaila Bulgakova traģikomēdijas VERSAĻAS KODS pirmizrāde. Jauniestudējumu veido režisors Rolands Atkočūns (Lietuva) – „Svētuļu jūgā” (Dailes teātra variantā – „Versaļas kods”) ir viņa ilgi lolota iecere, kas vēsta ne tikai par mākslinieku un varu, bet arī par traģisko, dzīves laikā ierobežoto mīlestības, emociju, spēku un vēlmju limitu. Konflikts starp mākslinieku un varu ir aktuāls visos režīmos un pie visām varām, arī visdemokrātiskākajām. Brīva cilvēka nepieciešamība pēc pašizpausmes un spēja saskatīt varas liekulību vienmēr izraisa varas pretreakciju. Dramaturgs Moljērs un Saules karalis Luijs XIV – tā ir līdzība. Tas būs stāsts par divu spēcīgu personību sadursmi, kurā, iespējams, galu galā uzvar tas, kurš it kā sākotnēji zaudē.

Jauniestudējumā dramaturgu un aktieri Žanu Batistu Poklēnu de Moljēru atveidos Artūrs Skrastiņš, bet Francijas karali Luiju XIV - Ģirts Ķesteris. Pārējās lomās būs Vita Vārpiņa, Ieva Pļavniece, Valdis Liepiņš, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Pēteris Gaudiņš, Gints Grāvelis, Pēteris Liepiņš, Lauris Subatnieks, Juris Strenga, Ivars Auziņš, Jānis Paukštello un Juris Bartkevičs.

Radošo meklējumu cikla „Brīva skatuve” ietvaros 22. APRĪLĪ Kamerzālē pirmizrādi piedzīvos Noras Ikstenas REGĪNA – Lilitas Ozoliņas monoizrāde, ko iestudēs režisore Laura Groza. Konfrontējot rakstnieces dzīvi un daiļradi, izrāde sapludinās realitāti un spēli, velkot paralēles – rakstniece savu dzīves materiālu pārrada prozā līdzīgi, kā to dara aktrise uz skatuves. Mākslā viņa var atļauties būt labāka, sliktāka, cēlāka, nežēlīgāka, skaistāka, neglītāka nekā dzīvē. Viņa var būt visāda. Regīna – tas nozīmē „karaliene”...

30. aprīlī pēdējo reizi tiks rādīta mūsdienu laulību komēdija „Penelope un Diks”. 13. aprīļa izrāde „Lodes pār Brodveju” būs Dailes teātra ikmēneša piedāvājums, kad visu biļešu cena ir 3 lati.

!!! PATĪKAMS JAUNUMS - UZ DAUDZĀM IZRĀDĒM APRĪLĪ BIĻEŠU CENAS PAZEMINĀTAS !!!

Jūsu Dailes teātris

 

Pēdējās ziņas

2010-02-17 Iepirkšanās centrā „Olimpia” atklās plašu arhitektūras projektu izstādi
2010-02-17 N.Ušakovs atklās Māra Subača izstādi
2010-02-17 Mežaparkā tiks veidotas slēpošanas trases
2010-02-17 airBaltic atklāj airBaltic Training aviācijas apmācību centru Rīgā
2010-02-17 Humora šovs „Sieviešu diena” Latvijas lielākajās pilsētās
2010-02-17 Šadē albums – pašlaik pirktākais Latvijā
2010-02-17 Igauņi uzstādījuši jaunu rekordu tūrismā!
2010-02-16 Daugavpilī, 25., 26., 27.februārī VIII Daugavpils starptautiskais masku tradīciju festivāls
2010-02-15 Līvu Akvaparks rīko atvērto durvju dienu Saeimas deputātiem.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski