Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kursi tautas lietišķās mākslas interesentiem

2010-02-11

No 15. līdz 19. februārim Nemateriālā kultūras mantojuma valsts aģentūra organizē pirmo sesiju divgadīgajiem tālākizglītības kursiem tautas lietišķās mākslas studiju/ pulciņu vadītājiem un dalībniekiem.

Divgadīgie tālākizglītības kursi ir paredzēti jebkuram interesentam, kurš vēlas papildināt zināšanas un pieredzi tautas lietišķās mākslas nozarē. Kursu uzdevums ir izglītības procesa rezultātā veicināt interesentu profesionālo izaugsmi un pilnveidi, izprast, pielietot, turpināt un nepazaudēt amatu prasmes, kā arī rosināt un veicināt nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un jaunradi.

Izglītības procesā būs iespēja apgūt teorētiskās zināšanas un prasmes projektu rakstīšanā, izdevumu tāmes sastādīšanā, stratēģiskajā plānošanā, pamatzināšanas saskarsmes psiholoģijā, amata prasmju pasniegšanas metodikā, zināšanas klasiskajā kompozīcijas teorijā un latviešu ģeometriskā raksta veidošanā, tāpat arī latviešu un pasaules tautu lietišķās mākslas vēsturē. Būs iespēja uzzināt par amatniecības situācijas apzināšanu Eiropā un situāciju tradicionālajā amatniecībā, apgūt teorētiskās un praktiskās krāsu mācības nodarbības, gūt ieskatu stilu mācībā, izmantojot mākslas un kultūras vēsturi, kā arī zināšanas par nemateriālo kultūras mantojumu un tā saglabāšanu.

Mācību darbs tiks organizēts astoņās sesijās – katras sesijas ilgums būs viena nedēļa. Kopējais tālākizglītības kursu apjoms ir 160 stundas, mācību ilgums – divi gadi. Kursu absolventi saņems apliecību par izglītības programmas sekmīgu apguvi.

Mācības notiks aģentūras telpās (Pils laukums 4, 3.stāvs), atsevišķas nodarbības arī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

Pēdējās ziņas

2010-02-11 Ainārs Šlesers: Jezdakovas spriedumi par nodokļiem varētu būt smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski
2010-02-11 Arī “Erots” gatavojas Olimpiskajām spēlēm
2010-02-11 50 BalticMiles klienti Neste stacijā saņem airBaltic lidojumus uz Eiropu
2010-02-11 Piedalies "Ēnu dienā 2010" - iegūsti lidojumu no airBaltic!
2010-02-11 Neste Lucavsala stacijā izveidojusies prāva Neste un BalticMiles klientu rinda
2010-02-11 Noslēdzies slēpojums „Apkārt Alaukstam”
2010-02-10 Rīgas pašvaldība nodrošina mākslas un mūzikas skolu darbību, neskatoties uz valsts finansējuma samazinājumu
2010-02-10 airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Teherānu
2010-02-10 Vislabākais veids kā mācīties, ir satikties ar gudriem cilvēkiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski