Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Teherānu

2010-02-10

Šī gada 8.jūnijā Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic paplašinās savu darbību Tuvajos Austrumos un sāks lidojumus starp Rīgu un Teherānu (Irāna). Tas pavērs plašākas ceļojumu iespējas pasažieriem, kuri Latvijas galvaspilsētu izmanto kā tranzīta punktu ceļojumiem uz/no Rietumeiropas, Skandināvijas, NVS un Baltijas valstīm.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: "Papildu jau iepriekš izziņotajiem jaunajiem maršrutiem uz Ammānu un Beirūtu, Teherāna ir jau trešais šajā gadā piedāvātais airBaltic galamērķis Tuvajos Austrumos – reģionā, kurš kļūst arvien nozīmīgāks pasaules ekonomiskajā un politiskajā arēnā, turpinot savu izaugsmi pat globālās lejupslīdes apstākļos un radot pasažieru pieaugumu. Irānas galvaspilsēta ir ietekmīgs kultūras un uzņēmējdarbības centrs. airBaltic piedāvās būtiskus savienojumus no Teherānas ar Skandināvijas, Eiropas, NVS un Baltijas valstīm, kā arī mums svarīgo Somijas tirgu."

Lidojumus no Rīgas uz Teherānu airBaltic nodrošinās trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un sestdienās (trešdienās, piektdienās un svētdienās lidojumi no Teherānas uz Rīgu). Aviokompānija lidojumu izpildīs ar Boeing 737 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 4 stundas un 45 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 89 (EUR 127), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Līdz ar to Tuvajos Austrumos airBaltic apkalpos jau piecus galamērķus – Dubaiju, Telavivu, Ammānu, Beirūtu un Teherānu. Pilnīgs airBaltic lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic ir paziņojusi par provizorisko 2009.gada peļņu 14 miljonu latu (20 miljonu eiro) apmērā un pērn sasniegusi pasažieru pieaugumu par 6% – līdz 2,75 miljoniem pasažieru. 2010.gadā airBaltic atklās vismaz deviņus jaunus tiešo lidojumu maršrutus no Rīgas. Līdz šim aviokompānija jau ir paziņojusi par tādiem galamērķiem kā Madride, Belgrada, Vāsa, Ūmeo, Beirūta, Ammāna un Mančestra. Pagājušā mēneša laikā airBaltic jau izsludinājusi kopumā 10 tiešo lidojumu galamērķus no Viļņas – Londona, Parīze, Minhene, Berlīne, Amsterdama, Roma, Hamburga, Mančestra, Dublina un Oslo.

Pēdējās ziņas

2010-02-10 Rīgas pašvaldība nodrošina mākslas un mūzikas skolu darbību, neskatoties uz valsts finansējuma samazinājumu
2010-02-10 Vislabākais veids kā mācīties, ir satikties ar gudriem cilvēkiem
2010-02-10 Skanēs Viktora Baštika mūzika
2010-02-10 Siržu un dvēseļu saistīšana muzejā
2010-02-10 Rīgas pašvaldība sveic Stradiņa slimnīcas kolektīvu 100 gadu jubilejā
2010-02-10 Ventspilī notiks apmācības tūrisma mārketingā
2010-02-10 Sv. Pētera baznīcā notiks labdarības koncerts
2010-02-10 grupa Otra Puse piedāvā jaunu singlu un Valentīndienas akustisko koncertu
2010-02-10 Gulbenes – Alūksnes bānītis sveic visus mīlētājus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski