2010. gada 14. februārī - Valentīndienā Gulbenes - Alūksnes šaursliežu dzelzceļš aicina nosvinēt šo mīlestības pilno dienu romantiskās noskaņās kopā ar Bānīti.
„Viens zelta stars
Lai tieši tavā sirdī krīt,
Jo sirds ir tā vieta
Kur MĪLESTĪBA mīt.”
Aicinām izbaudīt brauciena burvību tos, kuriem sirdī īpašas jūtas. Bānīša čigānu pāris nodrošinās jautras spēles un atrakcijas mīļvagoniņā. Šajā skaistajā dienā par ierastu tradīciju kļuvis Bānīša amorpasts, kurā būs iespēja aizsūtīt vēstuli mīļotajiem.
Izbraukšana ar mazo, romantisko vilcieniņu no Gulbenes dzelzceļa stacijas plkst. 13:00, atgriešanās Gulbenes stacijā 16:45. Sīkāka informācija, iepriekšēja biļešu rezervēšana pa tālruņiem 20228884, 64473037, vai e-pastu irena@banitis.lv
Līdz ar Valentīndienas braucienu Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļš šogad organizēs vēl citus atpūtas un izklaides pasākumus, kā arī pēc izmainītā kustības grafika ikdienā turpinās pārvadāt pasažierus.