Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Cēsīs tradicionāli piedāvā e-apmācības kursus tūrisma gidiem

2010-02-10

Lai uzlabotu apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu pils kompleksu, pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” (VVTC) atkal aicina pieteikties gidu kursiem e-vidē.

Ekskursijas Cēsu pils kompleksā var vadīt tikai tie tūrisma gidi, kuri apmeklējuši e-apmācības kursus un ieguvuši ekskursiju vadītāja apliecību. Pārējiem, ierodoties Cēsu pils kompleksā, nepieciešams iegādāties ekskursijas vadīšanas atļauju. Tāpēc uz kursiem aicinām profesionālos gidus, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma firmām un vada ekskursijas Cēsīs, kā arī citus interesentus, kuri labprāt papildinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi un vadītu ekskursijas Cēsu pils kompleksā.

E-apmācības kurss balstās uz individuālu darbu ar katru dalībnieku, izmantojot e-pasta komunikāciju. Kursi ilgs līdz maijam, un kopumā dalībniekiem elektroniski tiks nosūtīti materiālu apkopojumi par 10 tēmām, t.sk. Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsturi un pils arheoloģisko izpēti, Brīvības cīņām un Latvijas karoga vēsturi. Par katru tēmu tiks veikts zināšanu pārbaudes tests, un kursu noslēgumā katram dalībniekam būs rakstiski jāizstrādā ekskursijas stāstījums par Cēsu pils kompleksu. Pēc veiksmīgas kursu nosacījumu izpildes, uz trim gadiem tiks piešķirta apliecība „Ekskursiju vadītājs Cēsu pils kompleksā”.

Šogad kursi notiks jau trešo reizi pēc kārtas, un iepriekšējos gadus ekskursiju vadītāja apliecību saņēmušas 76 personas .

Pieteikties kursiem var līdz 2010.gada 24.februārim pa e-pastu elina.kalnina@cesis.lv, norādot informāciju par tūrisma aģentūras nosaukumu (ja tāda ir), vārdu, uzvārdu un e-pastu. Maksa par e-apmācībām ir 30 Ls no personas.
 

Pēdējās ziņas

2010-02-10 Aināra Šlesera paziņojums Latvijas sabiedrībai, valdībai un Konkurences padomei:
2010-02-10 Valdība akceptē airBaltic piedāvāto termināļa projektu
2010-02-10 LMK piedāvā “Grammy” balvu apskatu
2010-02-10 Parakstīs līgumu par grantu programmu „Atspēriens” 2010. gadā
2010-02-10 Humora šovs „Sieviešu diena” Latvijas lielākajās pilsētās
2010-02-10 Gulbenes – Alūksnes bānītis sveic visus mīlētājus
2010-02-10 grupa Otra Puse piedāvā jaunu singlu un Valentīndienas akustisko koncertu
2010-02-10 Sv. Pētera baznīcā notiks labdarības koncerts
2010-02-10 Ventspilī notiks apmācības tūrisma mārketingā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski