Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Humora šovs „Sieviešu diena” Latvijas lielākajās pilsētās

2010-02-10

Tuvojoties Sieviešu dienai, pavasarīgi draiskās noskaņās pie skatītājiem nāk jauns, oriģināls humora šovs. Muzikālais humora šovs būs vērojams 12.februārī –Siguldas pilsētas Kultūras namā un 28. februārī Ogres kultūras centra lielajā zālē, bet pēc tam martā un aprīlī tas priecēs un uzjautrinās skatītājus Latvijas lielākajās pilsētās.

Tā kā pasākuma tēma ir Sieviešu diena, tad tajā būs viss par un ap sievietēm – biznesā, mājās, politikā, ārzemēs, pilsētā un laukos. Skatītājiem būs iespēja iepazīt visdažādākos sieviešu tipus, raksturus un paradumus, bet, lai labāk tos parādītu, arī vīriešiem tiks uzticētas sieviešu lomas. Protams, pavisam bez vīriešiem neiztikt! Humora šovā piedalīsies izcilākie Latvijas humoristi – Zane Daudziņa, Indra Burkovska, Roberts Gobziņš, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Ainars Bumbieris, Ufo (koncertā Rīgā), kā arī grupas „Baltie lāči” līderis Andris Baltacis.

Vasarā un rudenī jau rīkotajā humora šovā „Humora vasara un atvasara” skatītājus aizrāva un neatstāja vienaldzīgus Jāņa Jarāna un Daiņa Porganta atveidotais lieliskais duets Mildiņa un Skaidrīte. Arī šajā pasākumā abas dāmas dalīsies ar skatītājiem savos piedzīvojumos no jaunības dienām un ikdienas, dos padomus sievietēm, kā labāk izprast vīriešus, kā arī neiztikt bez kādas skanīgas dziesmas.

Koncertuzvedums sniegs iespēju skatītājiem paviesoties dažādos populāros televīzijas šovos – “Sieviešu dienas degpunkts”, “Krīzes miljonārs”, “Ekstrasensa cīņas” un citos, kā arī tikties ar pirmajām Latvijas princesēm. Šī būs unikāla iespēja satikt arī populāras pasaules estrādes zvaigznes, kuri par godu Sieviešu dienai izpildīs dziesmas par mīlestību latviešu valodā. Īpašus muzikālus un citādus sveicienus ir sagatavojuši visi šova dalībieki, kuru atveidotos tēlos skatītāji bez grūtībām varēs atpazīt sabiedrībā un televīzijas ekrānos redzētās populārās personas.

Koncertuzveduma veidotāji uzskata, ka Sieviešu diena ir tā mūsu pagātnes un tagadnes sastāvdaļa, kas visos cilvēkos izraisa, ja arī ne vēlēšanos šos kādreiz populāros padomju svētkus aktīvi svinēt, tad smaidu par tiem noteikti!

Humora šovs „Sieviešu diena” martā un aprīlī notiks arī Jelgavā, Tukumā, Cēsīs, Salacgrīvā, Valmierā, Rīgā, Kuldīgā, Ventspilī, Limbažos, Bauskā, Liepājā un Preiļos. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā kultūras namos un „Biļešu Paradīze” kasēs.

Piedāvā Radošā Apvienība „Meistaru Teātris”.
 

Pēdējās ziņas

2010-02-10 Rīgas pašvaldība nodrošina mākslas un mūzikas skolu darbību, neskatoties uz valsts finansējuma samazinājumu
2010-02-10 airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Teherānu
2010-02-10 Vislabākais veids kā mācīties, ir satikties ar gudriem cilvēkiem
2010-02-10 Skanēs Viktora Baštika mūzika
2010-02-10 Siržu un dvēseļu saistīšana muzejā
2010-02-10 Rīgas pašvaldība sveic Stradiņa slimnīcas kolektīvu 100 gadu jubilejā
2010-02-10 Ventspilī notiks apmācības tūrisma mārketingā
2010-02-10 Sv. Pētera baznīcā notiks labdarības koncerts
2010-02-10 grupa Otra Puse piedāvā jaunu singlu un Valentīndienas akustisko koncertu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski