Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Mainīs satiksmes organizāciju Ziepniekkalna ielas posmā

2010-02-08

Sakarā ar maģistrālā ūdensvada un kanalizācijas izbūvi topošā Jāņa Čakstes gatves un Ziepniekkalna ielas divlīmeņu šķērsojuma zonā no 9.februāra līdz 30.martam satiksme Ziepniekkalna ielā pie Padures ielas tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā.

No 9.februāra līdz 10.martam abas braukšanas joslas būs ierīkotas brauktuves daļā, pa kuru šobrīd satiksme tiek organizēta virzienā no Bauskas uz Rīgas centru. Savukārt no 11.marta līdz 30.martam abas braukšanas joslas būs ierīkotas otrā brauktuves daļā, pa kuru šobrīd satiksme tiek organizēta virzienā no centra uz Bausku.

Darbu veicēji A/s „Transport Systems” aicina autovadītājus būt saprotošiem un uzmanīgi sekot līdzi ceļa zīmēm un citiem satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem, kā arī ievērot braukšanas ātruma ierobežojumus.

Ūdensvada un kanalizācijas sistēmas būvdarbi tiek veikti Zemgales virziena maģistrālā transporta mezgla būvniecības ietvaros.

Saskaņā ar līgumu starp Rīgas domes Satiksmes departamentu un galveno būvuzņēmēju a/s „Transport Systems” (iepriekš – a/s „Dienvidu tilts”) Zemgales virziena maģistrālā transporta mezgla būvniecība jāpabeidz 2012.gadā. Būvniecības gaitā Daugavas kreisajā krastā tiks izbūvēta pilnībā jauna automaģistrāle – Jāņa Čakstes gatve – no Dienvidu tilta līdz Ziepniekkalna ielai. Satiksmes mezglā būs divi divlīmeņu šķērsojumi: Jāņa Čakstes gatves un Bauskas ielas divlīmeņu šķērsojums un Jāņa Čakstes gatves un Ziepniekkalna ielas šķērsojums.

Pēdējās ziņas

2010-02-08 Jūrmala – labākais Baltijas jūras kūrorts jau septīto gadu pēc kārtas
2010-02-08 Pūtēju orķestris „Rīga” skolēnus aicina uz „Džeza mūzikas darbiem un nedarbiem”
2010-02-08 Neste Latvija pievienojas BalticMiles lojalitātes programmai
2010-02-08 airBaltic vasarā palielinās reisu skaitu uz Briseli
2010-02-08 Rīgas mākslas telpā atklās vērienīgu Māra Subača personālizstādi
2010-02-08 Mīlestības balle Mežotnes pilī
2010-02-08 Rīga pievilina vairāk tūristu nekā tās kaimiņvalstu pilsētas
2010-02-05 Pirmais ziemas pasākums Viktora Ķirpa Ates muzejā „Meteņdienas joki, izdarības”
2010-02-05 Izsludina konkursu par labākajām bērnu un jauniešu sporta organizācijām

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski